نماد آخرین خبر

در فدراسیون فوتبال چه خبر است؟

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
در فدراسیون فوتبال چه خبر است؟

خبر ورزشي/ با عنايت به اتفاقات رخ داده و سکوت دوبره مهدوي کيا هيچ بعيد نيست ستاره سال هاي نه چندان دور فوتبال ايران از پذيرفتن هدايت تيم اميد منصرف شود.
بعد از صحبت هاي اوليه از سوي رييس فدراسيون فوتبال با مهدي مهدوي کيا، ستاره سال هاي نه چندان دور فوتبال قبول کرده است هدايت اين تيم را در بازي هاي مقدماتي قهرماني زير ۲۳ سال آسيا بر عهده بگيرد. اما اتفاقات روزهاي اخير شايد موجب شود او به حضور خود در باشگاه هامبورگ ادامه داد. 
فدراسيون فوتبال در اولين گام و با توصيه کميته ملي المپيک داريوش مصطفوي را به عنوان مدير تيم اميد انتخاب کرده است؛ در صورتي که براي اين انتخاب هيچ مشورتي با مهدي مهدوي کيا نشده است. از سويي ميرشاد ماجدي - رييس کميته جوانان - هم عليه مهدي مهدوي کيا موضع گرفته ودر يک مصاحبه راديويي اين چنين گفته است: «اگر رئيس فدراسيون علاقه مند است که کار را در تيم‌هاي پايه به مهدوي‌کيا بسپارد در آن صورت من کليد اين کميته را در اختيار روسا قرار مي‌دهم. با توجه به مسابقاتي که تيم المپيک در پيش دارد، فدراسيون و در رأس آن عزيزي خادم تصميم گرفت هر چه سريع‌تر براي اين تيم برنامه‌ريزي صورت بگيرد. به همين دليل وي مذاکراتي را با مهدي مهدوي‌کيا انجام داد و او هم تلويحا موافقت کرد که به عنوان سرمربي در تيم المپيک کار کند.نشستي هم در کميته ملي المپيک با حضور رياست فدراسيون و آقاي صالحي اميري برگزار شد و در اين جلسه هماهنگي‌هاي خوبي براي حضور پرقدرت تيم المپيک در مسابقات پيش رو صورت گرفت. حقيقيت اين است با بنده چنين صحبتي نشده و حقيقتا من هم اين موضوع را از طريق رسانه‌ها متوجه شدم. همکاران رسانه‌اي تماس‌ها متعددي با من پيرامون اين اظهار نظر عزيزي خادم گرفتند، اما همان طور که مي‌دانيد کميته جوانان يک وظيفه ذاتي دارد که تيم‌هاي پايه را هماهنگي کند. من هم به عنوان مسئول کميته با قدرت و به کارم ادامه مي‌دهم مگر آنکه عزيزي خادم تصميم داشته باشد از فرد ديگري به جاي من استفاده کند.»
شايد به همين بهانه مهدي مهدوي کيا عقب نشيني کند و عطاي حضور در تيم ملي اميد را به لقايش ببخشد. پيشتر هم هدايت تيم هاي ملي پايه از جمله تيم اميد به مهدي مهدوي کيا پيشنهاد شده بود که او قبول نکرد. اين موضوعي است که از سوي حميد استيلي مدير سابق تيم ملي اميد فاش شده است که گفته مهدي مهدوي کيا را براي اولين بار براي هدايت تيم ملي اميد به فدراسيون فوتبال پيشنهاد داده بود که...

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره