نماد آخرین خبر

4 ستاره رئال مادرید قربانی جذب ام‌باپه می‌شوند

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
4 ستاره رئال مادرید قربانی جذب ام‌باپه می‌شوند

ورزش 3/ گل مدعي شد که باشگاه رئال مادريد قصد دارد براي تامين منابع مالي به منظور جذب کيليان امباپه چهار بازيکن خود را به فروش برساند.
بحث در مورد آينده کيليان امباپه به يکي از مهمترين مسائل نقل و انتقالاتي در فوتبال اروپا تبديل شده است. ستاره فرانسوي تنها يک فصل ديگر با پاري‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و هنوز تصميم نهايي او براي آينده مشخص نيست و خودش هم اظهار نظر قطعي در اين باره انجام نداده است.
گزارش ها در ماه هاي اخير حاکي از آن بوده که امباپه چند پيشنهاد تمديد قرارداد پاري سن ژرمن را رد کرده و به نوعي علاقه اي به ماندن در پارک دو پرنس ندارد؛ از طرفي بر هيچ کس پوشيده نيست که اين ستاره فرانسوي هدف اول نقل و انتقالاتي رئال مادريد محسوب مي‌شود و بسياري معتقد هستند که او دير يا زود راهي سانتياگو برنابئو خواهد شد.
در همين راستا اکنون وب سايت معتبر گل در گزارشي مدعي شده که باشگاه رئال مادريد به شدت براي به خدمت گرفتن کيليان امباپه در همين تابستان جدي است و آنها قصد دارند به منظور تامين منابع مالي براي اين انتقال چهار بازيکن خود شامل ايسکو، مارسلو، گرت بيل و ماريانو دياز را به فروش برسانند.
گفتني است تنها يک فصل ديگر از قرارداد کيليان امباپه و پاري‌سن‌ژرمن باقي مانده و به نظر مي رسد که ستاره فرانسوي بايد تصميم نهايي خود را در همين تابستان اتخاذ کند. با اين حال سه گزينه پيش روي او وجود دارد؛ تمديد قرارداد با پاري‌سن ژرمن، گذراندن يک فصل پاياني قرارداد خود در اين تيم و پيوستن به رئال مادريد در تابستان آينده و گزينه آخر يعني انتقال اين ستاره در همين تابستان به سانتياگو برنابئو.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره