نماد آخرین خبر

مومنی: پیروزی‌های استقلال به‌معنای برطرف شدن مشکلاتش نیست

منبع
ايرنا
بروزرسانی
مومنی: پیروزی‌های استقلال به‌معنای برطرف شدن مشکلاتش نیست

ايرنا/ پيشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال هنوز مشکل دارد و اگر مي‌تواند در بازي‌هاي خود به موفقيت و برتري برسد بدان معنا نيست که مشکلاتش برطرف شده و همه چيز رو به راه است.
«محمد مومني» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي ايرنا با اشاره به پيروزي دو بر صفر استقلال مقابل سايپا در هفته بيست و هفتم ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران اظهار داشت: استقلال در مقطع فعلي با تلاش مربيان و بازيکنان خود بدون اينکه حمايتي شود اين نتايج خوب و ايده‌آل را کسب کرده است.
پيشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: واقعا توقع از مديريت باشگاه اين است که از اين تيم حمايت کند نه اينکه استقلال را به امان خدا رها کند؛ همه ما مي‌دانيم در اين مدت کوچک‌ترين اقدام مثبتي صورت نگرفته است.
وي تصريح کرد: پيروزي مقابل پرسپوليس در جام حذفي دور از دسترس نيست و استقلال اگر همين روندي را که در بازي‌هاي اخير داشته ادامه دهد، به برتري مي‌رسد.
وي تاکيد کرد: استقلال در تمامي پست‌ها به توازن رسيده و فرهاد مجيدي توانسته با تاکتيک‌هايي که پياده کرده است، ميان تمام مناطق زمين هماهنگي برقرار کند.
بازيکن اسبق استقلال در پايان گفت: استقلال متعلق به هواداران است و مديران باشگاه بايد در نظر داشته باشند که به وحدت اجتماعي اين تيم کمک کرده و به آن خدشه‌ وارد نکنند.

سرخآبي‌هاي پايتخت روز پنجشنبه هفته جاري در چارچوب مرحله يک چهارم نهايي رقابت‌هاي جام حذفي بايد در ورزشگاه آزادي تهران به مصاف هم بروند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره