نماد آخرین خبر

راموس: حرف بزنم جنجال می‌شود!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
راموس: حرف بزنم جنجال می‌شود!

ورزش 3/ سرخيو راموس حاضر نشد به قضيه افشاي فايل صوتي رئيس رئال عليه رائول و کاسياس ورود کند.
سرخيو راموس دو هفته پيش به دوران حضورش در رئال پايان داد و سپس راهي پي اس جي شد. راموس کارش در تيم پاريسي را از روز گذشته شروع کرد و از فصل پيش رو او را با پيراهن شماره 4 پي اس جي خواهيم ديد.
کاپيتان سابق رئال در مصاحبه امروز خود و در مورد حسش در پي اس جي و رئال بدون راموس گفت:« در رئال دوران فوق العاده اي داشتم. سال ها براي رئال بازي کردم و تنها خاطراتي خوش برايم به يادگار ماند. هميشه ترک خانه براي شما سخت است. از باشگاهي که به من همه چيز داده بود، جدا شدم و اين غم انگيز است ولي حالا وارد خانه اي باشکوه شده ام و بسيار خوشحالم. فکر مي کنم تصميم  شجاعانه اي بود. هميشه عاشق چالش هاي جديد هستم و مي خواهم با پي اس جي جام ببرم. انگيزه زيادي براي تاريخ‌سازي در پاريس دارم.»
امروز فايل صوتي قديمي مربوط يه سال 2006 از فلورنتينو پرز رئيس رئال منتشر شد که در آن او به رائول و کاسياس توهين کرده بود.
راموس در اين رابطه گفت:« واقعيت اين است که مي خواهم در مورد اين قضيه در حاشيه باشم و ورود نکنم. دخالت در هر چيزي که به رئال و فلورنتينو پرز مربوط مي شود، باعث جنجال خواهد شد. متاسفم و پاسخي ندارم.»
خوشحالي در صورت گلزني به رئال:« هرگز اين کار را از من نخواهيد ديد. رئال در قلب من جاي دارد و شايسته احترام است. اگر گل بزنم يا رئال را ببريم، آن را جشن نمي گيرم؛ به خاطر هواداران و احترامي که براي باشگاه قائلم.»

غيبت در يورو 2020:« قطعا برايم بسيار غم انگيز بود و دلم براي حضور در تيم ملي تنگ شده است. تلاش مي کنم تا به تيم ملي برگردم و هنوز انگيزه هاي بالايي دارم.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد