نماد آخرین خبر

تیم منتخب کوپا آمه‌ریکا در قُرُق آرژانتین و برزیل

منبع
تسنيم
بروزرسانی
تیم منتخب کوپا آمه‌ریکا در قُرُق آرژانتین و برزیل

تسنيم/ قهرمان و نايب قهرمان مسابقات کوپا آمه‌ريکا ۲۰۲۱ داراي بيشترين نماينده در تيم منتخب اين رقابت‌ها هستند.
با پايان مسابقات فوتبال کوپا آمه‌ريکا 2021 و قهرماني تيم ملي آرژانتين با شکست يک بر صفر برزيل در بازي فينال، کنمبل (کنفدراسيون فوتبال آمريکاي جنوبي) تيم منتخب اين رقابت‌ها را معرفي کرد که آرژانتين و برزيل با چهار و سه بازيکن، بيشترين نمايندگان را در اين تيم دارند.
اميليانو مارتينس که عملکرد درخشاني در طول مسابقات داشت و در ديدار نيمه نهايي مقابل کلمبيا با مهار سه پنالتي توانست شاگردان اسکالوني را به فينال برساند، دروازه‌بان تيم منتخب کوپا آمه‌ريکا 2021 است. مارتينس که تنها سه گل دريافت کرد و در چهار بازي توانست دروازه خود را بسته نگه دارد، پيش از اين عنوان بهترين سنگربان رقابت‌ها را کسب کرده بود.
در خط دفاعي مائوريسيو ايسلا از شيلي، اسکار استوپينيان از اکوادور، کريستيان رومرو از آرژانتين و مارکينيوش از برزيل قرار دارند.
رودريگو دي‌پائول که در اين رقابت‌ها درخشيد و اخيراً با اتلتيکومادريد قرارداد بست، در خط هافبک ديده مي‌شود. يوشيمار يوتون از پرو و کاسميرو از برزيل، ديگر هافبک‌هاي تيم منتخب مسابقات هستند.
همچنين ليونل مسي که اين دوره به ناکامي‌هاي خود در رده ملي پايان داد و عناوين آقاي گل، بهترين پاسور گل و بهترين بازيکن مسابقات را به خود اختصاص داد، در کنار نيمار برزيلي و لوييس دياس از کلمبيا در خط حمله تيم منتخب کوپا آمه‌ريکا 2021 حضور دارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد