نماد آخرین خبر

چگونه خودم را با مسی، نیمار و رونالدو مقایسه کنم؟

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
چگونه خودم را با مسی، نیمار و رونالدو مقایسه کنم؟

ورزش 3/ جورجينيو هافبک تيم ملي ايتاليا و باشگاه چلسي به صحبت هايي که در رابطه با احتمال برنده شدن توپ طلا توسط و مطرح مي شود واکنش نشان داد.
جورجينيو در ماه‌هاي گذشته موفق شد با باشگاه چلسي و تيم ملي ايتاليا دو قهرماني بسيار مهم در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا و يورو به دست بياورد تا گمانه‌زني‌هايي در رابطه با احتمال رسيدن جايزه توپ طلاي 2021 به اين بازيکن مطرح شود.
اما با توجه به درخشش ليونل مسي در کوپا آمه ريکا به نظرم رسيد که فوق ستاره آرژانتيني شانس اول کسب توپ طلا محسوب ميشود؛ موضوعي که روز گذشته نشريه اکيپ فرانسه نيز آن را تاييد کرد.


جورجينيو اکنون در مصاحبه اي به احتمال برنده شدن توپ طلا واکنش نشان داده و مي‌گويد: "ما براي روياها زندگي مي کنيم. اما من به اندازه کافي صادق خواهم بود؛ اين جايزه به معيارهايي بستگي دارد که منجر به تعيين برنده آن مي شود."
جورجينيو در ادامه گفت: "اگر در مورد استعداد حرف بزنيم من مي دانم که در دنيا بهترين نيستم اما اگر در مورد عناوين صحبت شود مي دانم که هيچ کس در اين فصل بيشتر از من برنده نشده است.
چگونه خودم را با ليونل مسي، کريستيانو رونالدو و نيمار مقايسه کنم؟ آنها از خصوصيات کاملاً متفاوتي برخوردار هستند اما باز هم مي‌گويم که اين جايزه به برخي معيارها بستگي دارد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره