نماد آخرین خبر

صید جدید رم و مورینیو در نقل‌وانتقالات

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
صید جدید رم و مورینیو در نقل‌وانتقالات

ورزش 3/ گفته مي‌شود روي پاتريسيو، دروازه بان پرتغالي، ساعاتي پيش براي انجام تست‌هاي پزشکي وارد شهر رم شده است.
در اواسط فصل گذشته بود که باشگاه تاتنهام در تصميمي غير منتظره ژوزه مورينيو را از هدايت اين تيم برکنار کرد. با اين حال مورينيو نتوانست با دوري از فوتبال کنار بيايد و بلافاصله به عنوان سرمربي جديد باشگاه رم انتخاب شد.


به نظر مي رسد که آقاي خاص قصد دارد در فصل آينده يک تيم سرحال و آماده را روانه مسابقات سري آ کند. در همين راستا طي هفته هاي گذشته صحبت هاي زيادي در رابطه با اهداف نقل و انتقالاتي باشگاه رم مطرح شده و حالا کالچيو مرکاتو مدعي شده که انتقال دروازه بان پرتغالي يعني روي پاتريسيو به اين تيم نهايي شده است.
اين منبع ادعا مي کند که هموطن ژوزه مورينيو تعطيلات خود را کوتاه کرده و ساعاتي پيش وارد شهر رم شده تا تست هاي پزشکي اين باشگاه را پشت سر بگذارد و نهايتاً اين انتقال رنگ و بوي رسمي به خود بگيرد. بر اساس گزارش منتشر شده در اين زمينه جذب روي پاتريسيو براي باشگاه رم 11.5 ميليون يورو هزينه خواهد داشت و قرارداد گلر سابق ولورهمپتون با اين باشگاه تا سال 2025 اعتبار خواهد داشت. همچنين روي پاتريسيو ساليانه دو ميليون يورو در رم حقوق دريافت خواهد کرد.

گفتني است روي پاتريسيو بعد از پشت سر گذاشتن سه فصل خوب در ولورهمپتون اين باشگاه ليگ برتري را ترک مي‌کند. او در جولاي 2018 با قراردادي به ارزش 18 ميليون يورو از اسپورتينگ ليسبون به اين تيم انگليسي پيوسته بود و حالا چالش جديد خود را در فوتبال ايتاليا تجربه خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره