نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

یوفا علیه انگلیس اعلام جرم کرد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
یوفا علیه انگلیس اعلام جرم کرد

ورزش 3/ يوفا قصد دارد حواشي ايجاد شده توسط هواداران پيش از فينال انگليس و ايتاليا در لندن را بررسي کند.
يوفا اعلام کرد بابت اتفاقات پيش از فينال يوفا يورو 2020 و رفتار هواداران انگليس از جمله تلاش براي حضور بدون بليط در ومبلي، روند قضايي را دنبال خواهد کرد. پيش از آغاز مسابقه صدها هوادار در لندن بدون بليط، موانع امنيتي جلوي استاديوم ومبلي را از بين برده و با ماموران درگير شدند تا بيرون از ورزشگاه تحت الشعاع اين رفتار خشونت آميز قرار گيرد. حتي پسر روبرتو مانچيني، سر مربي ايتاليا فاش کرد که صندلي اش توسط يک هوادار انگليس اشغال شده و او مجبور شده صندلي ديگري را براي نشستن پيدا کند.
اتهامات عليه اتحاديه فوتبال انگليس شامل پرتاب اشيا توسط هواداران، توهين هنگام پخش سرود ملي ايتاليا و آتش بازي توسط طرفداران انگليسي بوده است. البته هواداران تيم ملي انگليس پيش از اين و در جريان پخش سرود ملي دانمارک در ديدار مرحله نيمه نهايي نيز چنين رفتاري را از خود بروز دادند و علي رغم درخواست هاي گرت ساوت گيت و گري لينه کر، هنگام پخش سرود ايتاليا نيز اين رفتار تکرار شد.
مطابق با ماده 31 يک بازرس انضباطي يوفا براي اين پرونده منصوب شده است تا تحقيقات خود را درباره وقايع رقم خورده توسط هواداران در داخل و اطراف ورزشگاه را بررسي کرده و نتيجه را جهت اعلام راي نهايي با اين ارگان ارائه دهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره