نماد آخرین خبر

تایید علاقه یوونتوس به ستاره ایتالیا

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
تایید علاقه یوونتوس به ستاره ایتالیا

ورزش 3/ مدير برنامه‌هاي جورجينيو ستاره تيم ملي ايتاليا و باشگاه چلسي علاقه يوونتوس به اين بازيکن را تاييد کرد.
جورجينيو با ارائه نمايش هاي فوق العاده و چشم نواز و در تيم ملي ايتاليا به قهرماني آتزوري در رقابت‌هاي يورو کمک کرد؛ اين اتفاق در حالي رخ داد که او چندي قبل از آن با چلسي به مقام قهرماني مهم‌ترين تورنمنت باشگاهي فوتبال اروپا يعني ليگ قهرمانان دست يافته بود.

عملکرد خيره کننده جورجينيو طي ماه‌هاي گذشته باعث شده که شايعات زيادي در رابطه با آينده اين بازيکن شنيده شود و در اين بين گفته مي شود که باشگاه يوونتوس علاقه زيادي به جذب اين ستاره ايتاليايي دارد؛ موضوعي که حالا به تاييد مدير برنامه‌هاي رسيده و ژائو سانتوس در اين باره مي گويد: " من علاقه يوونتوس به جذب جورجينيو را تاييد مي‌کنم و مي‌توانم بگويم که پيشنهاداتي براي او رسيده است.
البته در 29 سالگي او مي تواند در تمام باشگاه هاي برتر اروپا بسيار خوب عمل کند و خيلي تيم ها به او علاقه مند هستند."
سانتوس در ادامه گفت: " يک قرارداد دو ساله با چلسي دارد و همه چيز در دست باشگاه است. همچنين مسابقات جام باشگاه هاي جهان و سوپر جام اروپا پيش روي او است که براي يک فوتباليست اهداف مهم محسوب مي‌شوند. اما بازار نقل و انتقالات هميشه شرايط خاص خود را دارد و اگر باشگاه بزرگي مانند چلسي به شکل جدي خواهان او شود ما آن را ارزيابي خواهيم کرد. با اين وجود در حال حاضر مي‌توانم بگويم که جورجينيو فصل آينده را در چلسي بازي خواهد کرد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره