ورزش 3/ بارسلونا و سيتي قرار است در جام خوان گامپر 2021 به مصاف هم بروند ولي بعيد است اين باز ي در نوکمپ برگزار شود.
طبق رسم هر ساله بارسلونا پيش از نخستين بازي رسمي فصل خود در جام خوان گامپر به ميدان مي رود. چندي پيش مشخص شد که روز 23 آگوست(1 شهريور) منچسترسيتي حريف بارسا در اين جام خواهد بود. پيش از شروع اين بازي بارسلونا هميشه از خريدهاي جديد خود برابر هواداران رونمايي مي کند اما سال گذشته اين بازي بدون حضور تماشاگر برگزار شد و امسال هم چنين خواهد بود.


طبق ادعاي آاس، بارسلونا خوشبين بود که در اين تاريخ بتواند 50 هزار نفر را به نوکمپ بکشاند و پس از ماه ها بتواند درآمدزايي کند ولي به دليل موج پنجم کرونا در بارسلونا مسئولان بهداشت ايالت کاتالونيا با ارسال پيغامي براي سران بارسا اطلاع دادند که امکان برگزاري اين بازي با حضور تماشاگر وجود ندارد.
هزينه برگزاري بازي در نوکمپ 150 هزار يورو تخمين زده مي شود و مسئولان بارسا در صدد اين هستند تا براي اولين بار بازي جام خوان گامپر نه در نوکمپ که در ورزشگاه کوچک يوهان کرويف به انجام برسد. در اين صورت هزينه برگزاري بازي 60 هزار يورو خواهد بود.
تعدادي از اعضاي هيئت مديره بارسا با انتقال اين بازي به ورزشگاه يوهان کرويف مخالفند و قرار است دوشنبه هفته بعد در اين مورد تصميم گيري نهايي اتخاذ شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد