ورزش 3/ مارکوس آلونسو از مديران چلسي خواسته مجوز رفتن او به باشگاه اينتر را صادر کنند.
 با ورود توماس توخل به رختکن چلسي نيز تفاوت چنداني در شرايط مارکوس آلونسو ايجاد نشد و او در مقطع پاياني فصل گذشته نيز اغلب بازي هاي تيمي را از روي نيمکت تماشا کرد. حالا اخباري در مورد احتمال بازگشت مارکوس آلونسو به سري آ و البته حضور او در رختکن اينتر منتشر شده است.
مارکوس آلونسوي 30 ساله و اسپانيايي با شرايط فوتبال در کشور ايتاليا غريبه نيست و از بين سال هاي 2013 تا 2016 براي تيم فيورنتينا بازي کرده است. پس در درخشش در فلورانس و با درخواست آنتونيو کونته، باشگاه چلسي 23 ميليون يورو براي جذب مارکوس آلونسو از فيورنتينا در سال 2016 پرداخت کرد.  
پيش از اين از مارکوس آلونسو به عنوان بخشي از قرارداد پيشنهادي چلسي براي جذب اشرف حکيمي از اينتر نام برده شده بود. اما اين انتقال هرگز عملي نشد ت در نهايت مدافع مراکشي اينتر نيز راه پاري سن ژرمن شود.
گاتزتا دلااسپورت مدعي شد چلسي مشکلي با فروش آلونسو نداشته و با رقمي بين 15 الي 20 ميليون يورو حاضر به فروش اين بازيکن است، اما مديران اينتر ترجيح مي دهند اين انتقال قرضي و با گزينه خريد در تابستان سال بعد باشد. قرارداد آلونسو با باشگاه چلسي ژوئن سال 2023 ادامه دارد، اما اين بازيکن از مديران باشگاه انگليسي خواسته اجازه انتقال او به اينتر را صادر کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد