ايسنا/ فدراسيون جهاني واليبال پس از پيروزي تيم ملي واليبال ايران مقابل لهستان در المپيک ۲۰۲۰ توکيوژ، نوشت: ايران انتقام المپيک ريو را از لهستان گرفت.
از ساعت ۱۵:۱۰ امروز (شنبه، ۲ مرداد ۱۴۰۰)، تيم ملي واليبال ايران در نخستين بازي خود از رقابت‌هاي المپيک ۲۰۲۰ توکيو، به مصاف تيم لهستان مدعي کسب عنوان قهرماني رفت که با عملکردي فوق‌العاده، ۳ بر ۲ برنده اين ديدار حساس شد.
فدراسيون جهاني واليبال پس از اين پيروزي به تمجيد از ملي‌پوشان واليبال ايران پرداخت و نوشت: "تيم ملي واليبال ايران ايران انتقام شکست ۳ بر ۲ خود در المپيک ريو ۲۰۱۶ را از لهستان گرفت. "
غفور پس از اين پيروزي گفت: "بسيار خوشحالم که توانستيم در اين مسابقه سخت پيروز شويم. فکر مي‌کنم هواداران ما حتي اگر اين مسابقه را از دست مي‌داديم همچنان به ما افتخار مي‌کنند زيرا آنها مي‌دانند که ما تمام تلاش خود را در اين مسابقه انجام داده‌ايم."
لهستان در اوايل بازي قدرت خود را به ايران تحميل کرد و تواسنت ست اول را به نام خود کند. با اين‌حال ايراني‌ها موفق شدند بازيکنان تيم ملي واليبال لهستان را مهار کنند و به پيروزي برسند. مهار لهستان در ابتداي بازي کاملاً سخت به نظر مي‌رسيد اما ايران جنگيد.
عبادي‌پور پس از اين پيروزي، گفت: "اين يک نقطه فشار بود و ما هميشه در چنين شرايطي قرار مي‌گيريم اما فکر مي‌کنم دفاع ما امروز خوب کار کرد. هر دو تيم واقعا بازي شگفت‌انگيزي انجام دادند."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد