ورزش 3/ صحبت‌هاي يحيي گل‌محمدي عليه مديران اين باشگاه در وبسايت رسمي سرخپوشان منتشر نشده است.
يحيي گل‌محمدي سرمربي تيم پرسپوليس در نشست خبري پيش از بازي با تراکتور حضور يافت و در پايان صحبت هايش زماني که يکي از خبرنگاران در خصوص سيدجلال حسيني از سوال کرد، به مسائل مالي باشگاه هم پرداخت و انتقادي را در اين زمينه انجام داد.
گل‌محمدي در اين خصوص گفت: «الان هم باشگاه در بحث ايجاد انگيزه ضعيف عمل مي‌کند و در بحث هاي مالي و پاداشي هم درست است که جاي صحبت کردن نيست اما باشگاه متاسفانه در اين زمينه خيلي ضعيف عمل کرده. مي‌دانيم مشکلاتي دارند اما از زير سنگ هم شده بايد براي اين دو بازي جور مي‌کردند، پرسپوليس در مقطعي تاريخي است و فکر نکنم ديگر چنين روزي را ببينيم که دو بازي تا پنجمين قهرماني متوالي باشد. بيخيالي باشگاه اذيتمان مي‌کند اما ما هم از مشکلات خبر داريم. اميدواريم قبل از بازي يک انگيزه خوبي به بچه ها بدهند. انگيزه ما زياد هست که به مشکلات مالي فکر نکنيم اما شايد بي تاثير هم نباشد.»
اما نکته جالب اينکه در وبسايت رسمي پرسپوليس، اين قسمت از صحبت‌هاي يحيي گل‌محمدي وجود ندارد و به نوعي سانسور شده است. اين موضوع سبب انتقاد برخي از هواداران پرسپوليس در فضاي مجازي نيز شد اما با ويرايش باشگاه همراه نشد.
پيش‌تر نيز گزارش‌هايي درباره سانسور صحبت‌هاي انتقادي اعضاي کادرفني پرسپوليس درباره مديران باشگاه وجود داشت و حالا بايد ديد سرمربي سرخپوشان چه واکنشي به اين اتفاق نشان مي‌دهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد