ورزش 3/ سان مدعي شد باشگاه منچسترسيتي صبر خواهد کرد تاتنهام از قيمت اعلامي خود براي هري کين پايين تا آنها اين انتقال را نهايي کنند.
شايعات زيادي در رابطه با جدايي هري کين از تاتنهام وجود دارد و گزارش ها طي هفته هاي اخير حاکي از آن بوده که ستاره انگليسي از روند عدم کسب جام با تيم لندني نااميد شده و قصد دارد راهي تيم ديگري شود. همچنين به نظر مي رسد که منچسترسيتي از مهم‌ترين مشتريان هري کين محسوب مي‌شوند.
اما شواهد حاکي از آن است که باشگاه تاتنهام هرگز نمي خواهد به اين راحتي ها اجازه جدايي بهترين بازيکن خود را صادر کند. در واقع گفته مي‌شود که دنيل لوي رئيس باشگاه تاتنهام تمام تلاش خود را براي حفظ هري کين انجام خواهد داد اما در صورتي که مجبور به فروش او شود، با مبلغي کم تر از 160 ميليون پوند اجازه انتقال ستاره انگليسي به سيتي را صادر نخواهد کرد.

در روزهاي اخير رسانه‌هاي انگليسي مدعي شدند که باشگاه منچستر سيتي مي خواهد مبلغ درخواستي تاتنهام را بپردازد و اين بازيکن را به خدمت بگيرد اما حالا سان گزارشي منتشر کرده و مدعي شده، آن ها قصد دارند فعلا در اين رابطه صبر کنند. در واقع به نظر مي رسد که باشگاه منچستر سيتي مي خواهد با مبلغي پايين تر از 160 ميليون پوند اين انتقال را نهايي کند و به همين خاطر صبر خواهد کرد تا تاتنهام کمي از مواضع خود پايين بيايد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد