خبر ورزشي/ سيدجلال حسيني به دليل مصدوميت جزئي بازي با آلومينيوم اراک را از دست داد و بعد از اين بازي به دليل درخشش خط دفاع تيم پرسپوليس ديگر به ترکيب تيم بازنگشت.
تصور پرسپوليس بدون کاپيتان سيدجلال سخت است. مدافع مياني که از زمان حضور او قهرماني‌هاي پي در پي سرخپوشان شروع شد. سوپرمن سرخپوشان در رسيدن اين تيم به دو فينال و يک نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان آسيا نقش موثري داشت اما پا به سن گذاشتن او هميشه براي هواداران اين تيم نگران‌کننده بود که در روز هاي بدون او چه بايد کرد.
ابتدا زوج کنعاني و خليل‌زاده شکل گرفت اما پول قطري‌ها برنامه‌هاي کادرفني پرسپوليس را برهم زد تا سيدجلال بار ديگر رهبر خط دفاع و تيمش باشد. در ليگ بيستم پرسپوليس بدون سيدجلال خط دفاع مستحکمي نداشت و تنها باخت آن‌ها در غياب کاپيتان رقم خورد اما در هفته‌هاي اخير زوج فرجي و کنعاني به اوج رسيدند و دفاع پرسپوليس بدون کاپيتان هم کلين‌شيت مي‌کند. در سه بازي اخير که فرشاد فرجي جانشين سيدجلال شده پرسپوليس در وقت‌هاي معمول گلي را دريافت نکرده تا کاپيتان با وجود پايان دوران مصدوميت هم به ترکيب اصلي تيم بازنگردد.
در دو هفته پاياني کار سيدجلال براي بازگشت به ترکيب اصلي سخت شده و دفاع جانانه کنعاني و فرجي، کاپيتان را نيمکت کرده است. هر چند جدايي احتمالي کنعاني باز هم کاپيتان را در فصل آينده به رهبر خط دفاع تيم تبديل مي‌کند و خداحافظي در فصل آينده امکان‌پذير نيست.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد