ورزش 3/ مهدي تارتار به دنبال آن است تا اولين پيروزي خود را در ورزشگاه بنيان ديزل تبريز به دست بياورد.
در يکي از ديدارهاي هفته بيست و نهم ليگ برتر يکشنبه شب پيکان تهران ميهمان ماشين سازي تبريز است.
خودروسازان تهراني که در ليگ بيستم با ترکيبي کاملا جوان نتايجي فراتر از انتظار کسب کردندو حالا در رتبه هفتم جدول قرار دارند، براي برد مقابل ماشين سازي انگيزه زيادي دارند.
بردي که پيکان را 40 امتيازي مي کند و روند صعودي اين تيم را در فصل جاري حفظ مي کند.
نکته جالب اما درباره بازي پيکان و ماشين سازي، طلسم مهدي تارتار در ورزشگاه شهيد قاسم سليماني (بنيان ديزل) تبريز است. تارتار که در دوران مربيگري خود سابقه حضور در گسترش فولاد تبريز را هم دارا است و بارها تيمش را در ورزشگاه بنيان ديزل هدايت کرده، هربار که در قامت سرمربي تيم هاي ديگر به اين ورزشگاه رفته، نتوانسته به پيروزي برسد.
تارتار البته در تبريز موفق به کسب پيروزي شده که از جمله آن ها مي توان به برد 4 بر يک مقابل گسترش فولاد با هدايت لوکا بوناچيچ در ليگ هفدهم اشاره کرد اما اين نتايج در ورزشگاه يادگار امام(ره) تبريز بوده و اين مربي باتجربه و موفق هيچ گاه در ورزشگاه شهيد سليماني پيروز نبوده است.
حالا اما تارتار اميدواري زيادي دارد تا روي نيمکت پيکان بتواند ماشين سازي را در بازي يکشنبه شب شکست بدهد و به اولين پيروزي در ورزشگاه بنيان ديزل دست پيدا کند. اتفاقي که عملکرد روبه رشد پيکان در ليگ بيستم را ادامه مي دهد و فصلي رويايي را براي اين تيم خواهد ساخت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد