ورزش 3/ امير قلعه‌نويي که در زمان حضور فکري در استقلال مغلوب او شد، حالا در انديشه انتقام از شاگرد خودش است.
در يکي از ديدارهاي هفته بيست و نهم رقابت هاي ليگ برتر، تيم هاي گل گهر سيرجان و نفت مسجدسليمان به مصاف هم مي روند. اين ديدار براي هر دو تيم حائز اهميت است و هر دو اهداف متفاوتي را در اين بازي دنبال مي کنند.
امير قلعه نويي سرمربي سيرجاني ها براي بازي اهداف بزرگي در سر دارد. او منتظر لغزش تراکتور در بازي با پرسپوليس است تا رتبه چهارم جدول را از آن خود کند و در سوي ديگر، فولاد را در تعقيب خود مي بيند و قصد ندارد در اين بازي امتيازي را از دست بدهد
در سمت مقابل نيز، هر چند احتمال سقوط مسجدسليماني ها کم است ولي روي کاغذ اين امکان وجود دارد که آنها به دسته يک سقوط کنند و به همين دليل، فکري به هيچ وجه قصد ندارد آخرين بازي خانگي را به راحتي از دست بدهد و در پي اين است تا ماندگاري تيمش در ليگ برتر را قطعي کند.

امير قلعه نويي براي اين بازي انگيزه هاي ديگري نيز دارد. در زماني که محمود فکري هدايت استقلال را برعهده داشت، ژنرال با گل گهر به تيم او باخت و روند خوبي که در پيش داشت را از دست داد. همان شکست باعث فاصله گرفتن سيرجاني ها از صدر جدول شد و حالا قلعه نويي انگيزه هاي خوبي براي پيروزي در اين بازي دارد.
روياي کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا در نخستين سال حضور در گل گهر، به اندازه اي وسوسه کننده است که باعث مي شود سيرجاني ها با تمام توان در زمين بازي حضور پيدا کنند و دست پر خارج شوند. بايد ديد در نبرد بين دو مربي استقلالي، کداميک سربلند خارج مي شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد