ايسنا/ هاشم صيامي به عنوان سرپرست تيم ملي دووميداني ايران زودتر از المپين‌هاي اين رشته راهي توکيو شد.
مسابقات دووميداني المپيک ۲۰۲۰ توکيو از روز هشتم مرداد آغاز مي‌شود و تيم ملي ايران نيز با ترکيب چهار ورزشکار، يک مربي و يک سرپرست در اين بازي‌ها شرکت مي‌کند.
ابتدا قرار بود تيم دووميداني ايران شنبه شب، دوم مرداد راهي توکيو شود اما تنها  هاشم صيامي، رئيس فدراسيون که سرپرستي تيم را هم برعهده دارد، راهي محل برگزاري المپيک شد و المپين‌ها و مربي تيم سوم مرداد اعزام مي‌شوند.  
علي رضايي، دبير فدراسيون دووميداني در مورد اعزام هاشم صيامي يک روز زودتر از ساير اعضا گفت: " آقاي صيامي به عنوان سرپرست تيم براي شرکت در جلسه تکنيکال و همچنين  انجام  مقدمات حضور ورزشکاران و هماهنگي‌هاي لازم  بايد زودتر به توکيو مي‌رفت.
او در پاسخ به اين سوال که سرپرستي تيم از ايران تا محل برگزاري مسابقات با چه کسي است؟ گفت: سرپرستي تيم با آقاي دادروان است. البته از کميته ملي المپيک هم نفراتي حضور دارند. "
احسان حدادي در پرتاب ديسک، حسن تفتيان در دوي ۱۰۰ متر، فرزانه فصيحي در دوي ۱۰۰ متر و مهدي پيرجهان در دوي ۴۰۰ متر بامانع نمايندگان ايران در توکيو هستند. هاشم صيامي رئيس فدراسيون دووميداني به عنوان سرپرست تيم ملي و مهدي دادروان هم به عنوان  مربي در المپيک  شرکت  مي‌کنند.
حدادي با حضور در توکيو چهارمين المپيک خود را تجربه مي‌کند، تفتيان براي دومين‌بار در اين بازي‌ها خواهد دويد و پيرجهان و فصيحي نيز براي اولين بار فرصت حضور در اين  رويداد را به دست آورده‌اند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد