خبر ورزشي/ پايان رافت مهاجم پيشين پرسپوليس معتقد است شاگردان گل محمدي از انگيزه و توانايي بسيار زيادي برخوردار هستند و به طور حتم در بازي مقابل تراکتور عملکرد بسيار خوبي را از خود به نمايش خواهند گذاشت.
پايان رافت مهاجم اسبق پرسپوليس پيرامون آخرين وضعيت سرخپوشان تهراني گفت: به اعتقاد من پرسپوليس دو بازي آينده خود را نيز با برد و کسب ۶ امتياز به پايان خواهد رساند و قهرمان ليگ برتر خواهد شد و مطمئن باشيد کسب پنجمين قهرماني پي‌درپي در ليگ برتر در تاريخ فوتبال ايران ديگر تکرار نخواهد شد و نام پرسپوليس همواره در اين خصوص خواهد درخشيد.
وي همچنين گفت: تراکتور در چند بازي اخير عملکرد خوبي داشته و تيم قابل احترامي است اما بعيد مي‌دانم در تهران بتواند از پرسپوليس امتياز بگيرد و شاگردان گل‌محمدي از لحاظ روحي و رواني و همچنين توانايي فني در بهترين شرايط قرار دارند. تراکتور در خط دفاعي ضعف‌هاي زيادي دارد و همين مسئله مي‌تواند به پرسپوليس در ارائه يک بازي هجومي کمک کند.
رافت همچنين گفت: پرسپوليس در خط دفاعي و چه در خط حمله تيم مستحکمي است و خط هافبک اين تيم بسيار جنگنده و پر قدرت نشان داده و شما مطمئن باشيد که دو بازي آينده نيز به سود پرسپوليس و رقم خواهد خورد و هواداران محبوب اين تيم صاحب رکوردي جاودانه خواهند بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد