خبر ورزشي/ يحيي گل محمدي در نشست خبري پيش از بازي با تراکتور به تعريف و تمجيد از سيد جلال حسيني پرداخت.

کاپيتان با تجربه پرسپوليس در چند بازي گذشته روي نيمکت نشسته است. او در ديدار با آلومينيوم اراک با مصدوميت مواجه شد و درد زانو اجازه نداد تمرينات خوبي در آستانه دربي حذفي انجام دهد. درحالي که تصور مي شد سيد جلال حسيني پس از پشت سرگذاشتن مصدوميت زانوي خود در ديدار با ماشين سازي تبريز در ترکيب اصلي پرسپوليس قرار بگيرد اما چنين نشد.
شهرآورد ۹۶ يکي از کم حادثه و کسل کننده ترين تقابل هاي دو تيم بود. بازيکنان سرخابي هاي پايتخت بيشتر سعي داشتند با کنترل بازي، روي گل نخوردن تمرکز کنند و همين مسئله باعث شد شاهد بازي زيبايي نباشيم. در اين ميان يکي از معدود بازيکنان خوب بازي در نيمه اول، فرشاد فرجي بود. مدافع سرخپوشان که به دليل آسيب ديدگي سيدجلال حسيني براي اولين بار از ابتدا در ترکيب پرسپوليس قرار گرفته بود، عملکرد بسيار خوبي را از خود به نمايش گذاشت و مانع از خودنمايي مهاجمين استقلال شد. فرشاد فرجي که بهترين بازيکن پرسپوليس در دربي حذفي بود مزد بازي خوبش را با قرارگرفتن در ترکيب اصلي ديدار با ماشين سازي تبريز گرفت.
در اين ميان شنيده شد سيد جلال حسيني در تمرينات اخير تيمش کمي تا قسمتي از بابت نيمکت نشيني دلخور شده است و برهمين اساس يحيي گل محمدي سرمربي زيرک و با تجربه پرسپوليس با اين جملات به نوعي از کاپيتان تيمش دلجويي کرد؛ «سيدجلال مشکل مصدوميت داشت اما الحمدالله در روزهاي اخير خوب شده و مشکلي از اين بابت ندارد. حسيني يکي از ارکان تيم ماست و همه ما نسبت به وجودش خوشحال هستيم. با توجه به سن و سالش امسال خيلي براي پرسپوليس خوب بازي کرد و چند گل ۳ امتيازي به ثمر رساند. حسيني يکي از ستون‌هاي تيم ما است و بدون وي و ساير بازيکنان با تجربه شايد نمي‌توانستيم به اين مرحله برسيم.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد