تسنيم/ دور دوم بازي‌هاي مرحله گروهي فوتبال المپيک در بخش مردان با پيروزي تيم‌هاي فرانسه و آرژانتين و تساوي برزيل آغاز شد.
در آغاز دومين دور از مرحله گروهي مسابقات فوتبال المپيک 2020 توکيو در بخش مردان، امروز (يکشنبه) 3 بازي برگزار شد.
در گروه A فرانسه با نتيجه 4 بر 3 از سد آفريقاي جنوبي گذشت و اولين پيروزي‌اش را کسب کرد.
در اين بازي آندره پير ژينياک مهاجم فرانسوي‌ها و يکي از سه بازيکن بالاي 23 سال اين اين تيم هت‌تريک کرد (دقايق 57، 78 و 86 از روي نقطه پنالتي) و تجي ساوانيه هم در دقيقه 2+90 گل چهارم و پيروزي‌بخش فرانسوي‌ها را زد. کوديسانگ در دقيقه 53، ماکگوپا در دقيقه 72 و موکوئنا در دقيقه 81 هم سه گل آفريقاي جنوبي را به ثمر رساندند.
در ديگر بازي اين گروه از ساعت 15:30 به وقت تهران ژاپن برابر مکزيک قرار مي‌گيرد. در جدول گروه A مکزيک، ژاپن و فرانسه هر سه با 3 امتياز و بر حسب تفاضل گل به ترتيب در رده‌هاي اول تا سوم قرار دارند و آفريقاي جنوبي هم بدون امتياز در جايگاه چهارم قرار گرفته است.
در گروه B نيوزيلند با نتيجه 3 بر 2 مغلوب هندوراس شد. در بازي ديگر اين گروه از ساعت 15:30 روماني برابر کره جنوبي قرار خواهد گرفت. در جدول اين گروه نيز سه تيم روماني، هندوراس و نيوزيلند هر سه با 3 امتياز و بر حسب تفاضل گل در رده‌هاي اول تا سوم هستند. کره جنوبي هم بدون امتياز در جايگاه چهارم قرار دارد.
همچنين در گروه C آرژانتين با تک گل دقيقه 52 فاکندو مدينا موفق شد مصر را شکست دهد. در بازي ديگر اين گروه استراليا از ساعت 15 به وقت تهران به مصاف اسپانيا رفته است. در جدول اين گروه استراليا و آرژانتين با 3 امتياز و برحسب تفاضل گل در رده‌هاي اول و دوم هستند، و اسپانيا و مصر هم هر دو با يک امتياز و برحسب تفاضل گل در رده‌هاي سوم و چهارم هستند.
و اما در گروه D نيز مصاف برزيل و ساحل عاج بدون گل تمام شد. در بازي ديگر اين گروه از ساعت 16 عربستان سعودي برابر آلمان به ميدان مي‌رود. در جدول اين گروه تيم‌هاي برزيل و ساحل عاج هر دو با 4 امتياز و برحسب تفاضل گل به ترتيب در رده‌هاي اول و دوم قرار دارند. عربستان سعودي و آلمان هم بدون امتياز و با توجه به تفاضل گل‌شان به ترتيب سوم و چهارم هستند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد