آخرين خبر/ تلاشهاي باشگاه رم براي جذب مهاجم ايراني زنيت ادامه دارد.
به گزارش فوتبالي، در شرايطي که ساعتي قبل گفته شد باشگاه بايرلورکوزن شانس بيشتري نسبت به تيم ژوزه مورينيو براي همکاري با سردار آزمون دارد اما اخباري که طي يکي دو ساعت گذشته در رسانه‌هاي ايتاليايي منتشر شده، نشان مي‌دهد که رم هنوز اميدوار است که بتواند آزمون را از روسيه به ايتاليا ببرد.
آنطور که سايت معتبر Corriere dello Sport ايتاليا نوشته، باشگاه زنيت پيشنهاد 18 ميليون يورويي لورکوزن براي سردار آزمون را قبول نکرده و گفته براي صدور رضايتنامه مهاجم ايراني‌اش، حداقل 20 ميليون يورو مي‌خواهد.
سايت ilromanista هم آخرين وضعيت حضور آزمون در رم را بررسي و به اين نکته اشاره کرده که رم نمي‌تواند مثل لورکوزن، براي جذب آزمون 18 ميليون يورو هزينه کند منتهي مديران باشگاه ايتاليايي نقشه ديگري دارند.
آنها مي‌خواهند در ازاي جذب مهاجم ايراني زنيت، يکي از بازيکنانشان را به روسيه بفرستند. 
استيون انزونزي  بازيکن 32 ساله‌اي که در خط مياني و به عنوان هافبک دفاعي بازي مي‌کند در کنار رابين اولسن دروازه‌بان 32 ساله‌اي که فصل گذشته به صورت قرضي در اورتون حضور داشت و پدرو مهاجم سرشناس رم، سه بازيکني هستند که مديران باشگاه ايتاليايي شرايط انتقال يکي از آنها به زنيت را بررسي خواهد کرد و اميدوار است که باشگاه روسي هم با خواسته آنها موافقت کند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد