آخرين خبر/ سرمربي تيم‌ملي قايقراني روئينگ ايران بعد از تاريخ‌سازي نازنين ملايي در المپيک توکيو و راه يابي به مرحله نيمه‌نهايي گفت: «اين نتيجه، بهترين عملکرد قايقراني ايران در ادوار المپيک بود. پيش از اين جايگاه ما فقط فينال D بود که خدا را شکر امروز نازنين ملايي توانست اين رنکينگ را ارتقا دهد.»
به گزارش آخرين خبر، افشين فرزام افزود: «قبل از اينکه در توکيو حاضر باشيم، هدف‌گذاري ما صعود به فينال C آسيا بود اما الان در فينال A و B قرار گرفته‌ايم يعني در بين 12 قايقران برتر المپيک. اين افتخار بزرگي براي قايقراني ايران است.» وي ادامه داد: «تا همين جا هم شرايط سختي را پشت سر گذاشتيم که دشوارتر هم خواهد شد. نازنين ملايي با تمام مدعيان در گروه مرگ قرار گرفته، با اين حال نگران نيستيم. قايقران کشورمان تمام تلاش خود را خواهد کرد که رنکينگ 12 را بازهم ارتقا دهد.» 
افشين فرزام در ادامه اين گفت و گو به بحث جليقه‌هاي يخ اشاره کرد که نازنين ملايي امروز نسبت به نبود آن گلايه داشت: «تمام حريفان نازنين با تمام امکانات به توکيو آمده‌اند که فقط يکي از امکانات آن‌ها جليقه يخ است. با توجه به گرماي زياد در توکيو، اين جليقه‌ها کمک خواهد کرد که دماي بدن زودتر به شرايط ايده‌ال بازگردد و همچنين ريکاوري مناسبي براي عضلات است.» 
وي تصريح کرد: «جليقه يخ را در داخل کشور هم نداريم. در توکيو هم امکان تهيه جليقه يخ وجود نداشت هرچند که تا به الان کميته ملي المپيک هرچه خواستيم انجام داده.»
 سرمربي تيم ملي قايقراني روئينگ ايران در پايان گفت: «تهيه جليقه يخ و ديگر امکانات بايد در مسابقات آينده تهيه شود. دنيا با سرعت بالا پيش مي‌رود و ماهم نبايد از آن‌ها عقب بيافتيم.» 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد