ورزش 3/ سيمون بايلز، اسطوره ژيمناستيک آمريکا و برنده پنج مدال در المپيک ريو، شروع خوبي در توکيو نداشته است.
انتظار مي‌رفت که سيمون بايلز، قهرمان ژيمناستيک آمريکايي در رقابت‌هاي المپيک توکيو رکوردهاي جديدي را به کارنامه پربار افتخار خود اضافه کند اما او تا به اينجاي مسابقات شروع دشواري را تجربه کرده است.
بايلز در رقابت‌هاي المپيک ريو 2016 موفق به کسب پنج مدال شده بود اما حالا شرايط در توکيو براي او به شکل متفاوتي پيش رفته و حتي در دو ماده احتمال نرسيدن اين زن آمريکايي به فينال رقابت ها نيز وجود دارد.
تنها با يک حساب و کتاب ساده مي توان دريافت کرد بايلز آن يکي از بزرگترين ژيمناستيک کار هاي تاريخ محسوب مي شود زيرا او 30 قهرماني المپيک و دنيا را به دست آورده است و انتظار مي‌رفت که در توکيو نيز به کارنامه پربار خود را بهبود ببخشد.
اگرچه بايلز هنوز هم براي رسيدن به مدال طلا در المپيک توکيو شانس دارد اما به وضوح مي‌توان در عملکرد او تا به اينجا عدم تمرکز را مشاهده کرد؛ جايي که در چند پرش و هنگام فرود نتوانست تعادل خود را حفظ کند تا مشخص شود که هرگز در سطح امادگي المپيک ريو نيست.
با اين وجود بايدگلز هميشه نشان داده که در شرايط دشوار بهترين عملکرد را از خود ارائه مي دهد و اصلا بعيد نيست در ادامه رقابت‌هاي المپيک توکيو شاهد درخشش او و نهايتاً کسب چند مدال توسط اين اسطوره ژيمناستيک آمريکا باشيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد