ورزش 3/ سرمربي هوادار به اتهاماتي که در خصوص قطعي برق استاديوم در جريان ديدار هفته پاياني تيمش شکل گرفت واکنش نشان داد.
هوادار تهران که در اتفاقي قابل تحسين موفق شد يکي از تيم‌هاي صعود کننده به ليگ برتر در اين فصل لقب گيرد، با حواشي زيادي طي اين مدت همراه بوده است. عنايتي درباره صعود تيمش به ليگ برتر در ابتدا اينطور توضيح مي‌دهد: تبريک مي‌گويم به مجموعه‌اي که با سختکوشي کامل که نشان دادند با همدلي مي‌توان کارهاي بزرگي را انجام داد و به نظرم مجموعه هوادار مي‌تواند يک الگو براي ساير تيم‌ها باشد. تشکر مي‌کنم از کل مجموعه تيم، بازيکنان، کادر پزشکي و تدارکات و همه خانواده‌هاي بازيکنان که با تمام وجود براي صعود اين تيم به ليگ برتر دعا کردند. اميدوارم شرايطي را فراهم کنيم که بتوانيم در ادامه راه پيشرفت کنيم. در طول فصل فشار زيادي روي دوش من بود چون بايد در چند جبهه مي‌جنگيدم. خودتان مي‌دانيد هم مديرعامل بودم، هم مالک و هم سرمربي.
سرمربي هوادار در مورد اينکه با اين صحبت‌ها شباهت زيادي به فرهاد مجيدي سرمربي استقلال در اين روزها داشته است، ادامه داد: شرايط من و مجيدي خيلي شبيه به هم است اما براي من کمي فراتر بود زيرا به هر حال او در استقلال يک نفر را دارد که به عنوان مديرعامل هرچند که فقط نامش باشد، تکيه کند اما من همان يک نفر را هم نداشتم اما خدا را شکر اين فصل سخت با يک اتفاق خوب به پايان رسيد و اشک شوقم به خاطر اين بود که مي‌ديدم بازيکنانم با وجود چه مشکلاتي چه کار بزرگي را انجام دادند.
سرمربي هوادار در خصوص اتهاماتي که مجموعه بادران به اين تيم وارد کرده گفت: فردا به کميته انضباطي خواهم رفت تا در اين خصوص اقدامات لازم را انجام دهم. الان بايد تمرکزم را بالا ببرم زيرا کارهاي بسيار مهمتري دارم تا فکر کردن به اين مسائل.
 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد