آخرين خبر/ لوکا مودريچ ستاره کروات باشگاه رئال مادريد مدعي است که از کار کردن با کارلو آنچلوتي سرمربي جديد اين باشگاه به شدت راضي است و به دنبال فتح عناوين مهم در فصل آينده است. 
به گزارش فوتبالي، ماه گذشته پس از خروج زين الدين زيدان از سانتياگو برنابئو، کارلو آنچلوتي به عنوان جانشين او انتخاب شد. اين سرمربي ايتاليايي سابقه هدايت کردن اين باشگاه را در گذشته دارد و حتي با لوس بلانکوس به مقام قهرماني ليگ قهرمانان اروپا نيز رسيده است. در زمان حضور آنچلوتي در فصل 2013/2014 مودريچ به عنوان يکي از بازيکنان برجسته نام برده مي‌شد و حالا اين ستاره کروات از بازگشت کارلتو بسيار خوشحال است. 
به نقل از مارکا، مودريچ که در حال حاضر در تمرينات پيش فصل حضور دارد، به خبرنگاران گفت: "خوشحالم که بعد از چند سال دوباره سرمربي را مي‌بينم. واقعا لذت بخش است. او يک سرمربي عالي است که موفقيت‌هاي زيادي در دوره اولش در رئال مادريد به دست آورد و حالا اميدوارم بتوانيم به قهرماني‌هاي بيشتري برسيم."
فصل آينده دهمين فصل حضور مودريچ در رئال مادريد است. او در اين باره گفت: "خيلي هيجان زده هستم و همانند روز اولم در اين باشگاه، خوشحالم. خوشحالم که بار ديگر هم تيمي‌هايم را مي‌بينم و مشتاق کار کردن با آن‌ها هستم."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد