تسنيم/ کاروان تيم‌هاي سپاهان و ذوب‌آهن در ميان استقبال هواداران علاقه‌مند به اين دو تيم ۲ ساعت قبل از آغاز دربي اصفهان راهي ورزشگاه نقش‌جهان شدند.
در يکي از حساس‌ترين شهرآوردهاي فوتبال اصفهان از ساعت 21:15 امشب تيم‌هاي فوتبال سپاهان و ذوب‌آهن در چارچوب هفته ماقبل پاياني رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان به مصاف هم مي‌روند که حواشي قبل از اين ديدار به شرح زير است:
* بازيکنان تيم سپاهان قبل از عزيمت به ورزشگاه نقش‌جهان با استقبال فوق‌العاده هواداران خود روبه‌رو شدند و در ميان تشويق آن‌ها راهي ورزشگاه نقش‌جهان شدند.
* با توجه به درخواست روز گذشته محرم نويدکيا از هواداران سپاهان مبني بر عدم تجمع مقابل اتوبوس اين تيم در مسير، کاروان سپاهان با مشکلات کم‌تري نسبت به ديدارهاي گذشته راهي ورزشگاه نقش‌جهان شد.
* کاروان تيم ذوب‌آهن نيز ساعت 19:15 از هتل محل اقامت خود راهي ورزشگاه نقش‌جهان شد که در مقابل هتل اين تيم نيز چند تن از هواداران مشغول به تشويق بازيکنان تيم محبوب خود بودند.
* قبل از عزيمت تيم فوتبال سپاهان به ورزشگاه، از کلاه ايمني مخصوص راکبان موتورسيکلت با نماد باشگاه سپاهان با حضور محمدرضا ساکت مديرعامل اين باشگاه و رئيس پليس راهور اصفهان رونمايي شد.
* نکته قابل توجه در ترکيب امروز سپاهان اين است که محمدرضا حسيني، محمد نژادمهدي و اميد نورافکن در صورت دريافت کارت زرد، از ديدار بعدي سپاهان در هفته سي‌ام مقابل استقلال تهران محروم خواهند شد.
* ورزشگاه نقش‌جهان قبل از آغاز اين ديدار مهياي اين مسابقه حساس و جذاب شده است. قضاوت اين ديدار بر عهده موعود بنيادي‌فر است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد