ايسنا/ سرمربي تراکتور به بخشنامه اخير فدراسيون فوتبال براي الزام حضور سرمربيان در نشست خبري بازي‌ها انتقاد کرد و گفت با وجود دل درد و بيرون روي مجبور به حضور در نشست خبري شده است.
فيروز کريمي پس از شکست ۳ بر يک تيمش مقابل پرسپوليس در نشست خبري اظهار کرد: قبل از اين که هر صحبتي کنم، به سازمان ليگ انتقاد دارم. اگر دبيرکل هم اين نامه را زده به او هم انتقاد دارم. هيچ لزومي ندارد که بعد از بازي سرمربي تيم در نشست خبري شرکت کند. اگر او از سوي خودش بخشنامه صادر مي‌کند، بايد وضعيت روحي و جسمي سرمربي را درک کند. من الان مشکل بيرون روي داشتم. تکليف بيرون روي من چيست. حداقل اين است که چند پوشک بزرگسال بياورند که من همراه خودم داشته باشم. اين يک رويه غلط است. هر کس اين بخشنامه را زده بايد جوابگو باشد.
او ادامه داد: من دل پيچه و دل درد دارم. اين کار معني ندارد. يعني چه که سرمربي محروم و جريمه مي‌شود. هر کسي که از طرف سرمربي مي‌آيد، مسوول فني تيم است. الان من نه به خاطر بخشنامه و نه فدراسيون آمدم. من به احترام شما آمدم اما فوق العاده حالم بد است. علت را هم فدراسيون پزشکي ورزشي بهتر مي‌داند.
سرمربي تراکتور با اشاره به اين ديدار گفت: هر دو تيم فوتبال خوبي انجام دادند. بعد از زدن گل اول، بنا را روي اين گذاشتيم که کار را تمام کنيم چون ما سوار بر بازي بوديم و موقعيت‌هاي خوبي هم داشتيم. از شانس ما هر چه زديم به دفاع حريف خورد. ما بعد از زدن گل در لاک دفاعي نرفتيم اما بد آورديم. حالا برعکس ما، آن‌ها روي گل دوم خود شانس آورند که به پاي مدافع ما خورد. البته پرسپوليس بعد از زدن گل مساوي هم عالي بازي کرد. از حق نگذريم استحقاق اين پيروزي را داشتند. ما محمد عباس‌زاده را هم به علت مصدوميت از دست داديم و نتوانستيم روند خودمان را در نيمه دوم ادامه دهيم.
کريمي در واکنش به اين که آيا با شروع فصل آينده مربيگري نخواهد کرد و بازگشت او به اين عرصه موقتي است؟ گفت: من مشکلات خانوادگي داشتم و اگر اين مشکلات ادامه داشته باشد، مسائل خانوادگي مهم‌تر از ورزش است.
سرمربي تراکتور افزود: هم در نيمه اول، دوم و هم در پايان، بازيکنان اعصاب ما را خرد کردند. بازيکنان در تمرين قابل قياس با مسابقه نيستند. در تمرين بازيکن تک به تک‌ها را به راحتي دريبل مي‌زند اما اگر در داخل بازي موفق به انجام اين کار نشوند، نمي‌توانيم به موفقيت برسيم. اگر تيمي نتواند بازيکنان حريف را دريبل کند، موفق نمي‌شود. با اين حال ما در دوندگي خوب بوديم.
وي در پايان گفت: اگر حالت روحي هميشگي را ندارم عذر مي خواهم. من به شدت درگيري داخلي دارم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد