ورزش 3/ تک‌گل مهاجم نساجي مقابل استقلال با سه گل پاسخ داده شد.
نساجي مازندران در دور برگشت نتايج متفاوت و درخشاني کسب کرد که قبل از ديدار با استقلال هم روند خوبي داشت و توانست بقاي خود در ليگ برتر را قطعي کند، اما با وجود اينکه آنها ديشب هم مي‌توانستند با گلزني کريم اسلامي به امتياز برسند، در کسب اين مهم ناکام ماندند.
کريم اسلامي که در نيم‌فصل دوم يکي از ستاره‌هاي نساجي محسوب مي‌شود و سه گل به ثمر رسانده بود، در دقيقه ۱۷ بازي شب گذشته برابر استقلال هم ارسال خوب محمود قائدرحمتي را با جاي‌گيري مناسب تبديل به گل کرد تا تيمش را برخلاف انتظار از استقلال پيش بياندازد و شادي را به قائم‌شهر بياورد.
اسلامي پس از گلزني در دومين هفته پياپي جشن گل را همراه با ديگر همبازيانش در کنار خط طولي زمين انجام داد ولي گل او تا پايان نيمه اول و مسابقه پابرجا نماند و استقلال توانست سه بار اين گل را پاسخ بدهد.
مهاجم با تجربه نساجي که در جريان مسابقه هم خطاهاي متعددي در زمين استقلال گرفت و باعث مي‌شد مدافعان حريف عقب بمانند، يک موقعيت عالي هم در نيمه دوم براي شاهين ثاقبي به وجود آورد، در نهايت با افسوس از گلي که در اين مسابقه امتيازي براي نساجي به همراه نداشت، زمين را ترک کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد