طرفداري/ قهرمان ليگ بيستم در هفته سي‌ام مشخص خواهد شد.
تکليف قهرماني ليگ بيستم به هفته آخر کشيده شد و حالا دو تيم پيکان و استقلال نقش تعيين کننده اي در قهرماني دو تيم پرسپوليس و سپاهان دارند.
پرسپوليس روز جمعه اگر موفق به شکست پيکان شود، بدون حرف و حديث قهرمان ليگ برتر شده و بدون در نظر گرفتن هيچ احتمالي براي پنجمين فصل پياپي جام قهرماني را بالاي سر خواهد برد.
اما در صورتي که مقابل پيکان متوقف شود، بي شک نتيجه بازي سپاهان و استقلال سرنوشت قهرمان را مشخص خواهد کرد. در صورت مساوي پرسپوليس مقابل پيکان و پيروزي سپاهان مقابل استقلال، هر دو تيم 65 امتيازي خواهند شد اما با توجه به اين که تفاضل گل پرسپوليس بهتر از سپاهان است (تفاضل گل پرسپوليس: 31، تفاضل گل سپاهان: 28)، شاگردان نويد کيا بايد با 3 گل مقابل استقلال به پيروزي برسند (در اين صورت تفاضل گل دو تيم برابر مي شود اما تعداد گل زده سپاهان بيشتر از پرسپوليس خواهد بود). نتيجه اي بعيد و بسيار دور از انتظار آن هم با توجه به روند خوبي که شاگردان مجيدي در اين هفته هاي اخير در پيش گرفته اند.
موضوع زماني جالب مي شود که بدانيم استقلال فرهاد مجيدي طي 10 هفته اخير در مجموع 3 گل دريافت کرده و بسيار بعيد است در يک بازي آن هم در ورزشگاه آزادي با 3 گل اختلاف شکست بخورد.
درنهايت در صورت شکست پرسپوليس مقابل پيکان نيز، سپاهاني ها با هر نتيجه اي که مقابل استقلال به پيروزي برسند مي توانند جام را بالاي سر ببرند و بايد ديد فرهاد و مجيدي و شاگردانش مقابل سپاهان شکست خواهند خورد يا به رغم پنجمين قهرماني پياپي رقيب سنتي خود، زردپوشان سپاهاني را شکست خواهند داد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد