طرفداري/ باشگاه پرسپوليس به رويه برنامه شب‌هاي فوتبالي معترض است.
باشگاه پرسپوليس بيانيه اي صادر کرد.
به نقل از رسانه رسمي باشگاه پرسپوليس، باشگاه پرسپوليس با صدور بيانيه‌اي به اتفاقات شب گذشته يک برنامه تلويزيوني واکنش نشان داد.
در اين بيانيه آمده است:
شب گذشته شيرمردان سرخ بار ديگر گل‌ کاشتند و در ديداري که تا حد زيادي سرنوشت قهرماني اين فصل را مشخص مي‌کرد با وجود عقب افتادن از حريف خود، با غيرت و روحيه بالاي خود به بازي برگشتند و سه امتياز مهم در مسير پنجمين قهرماني متوالي کسب کردند.
کادر فني، بازيکنان، مديريت و ساير ارکان باشگاه و تيم در اين چند روز پاياني يک دل و يک هدف در کنار هم تلاش مي‌کنند و اکنون مديريت باشگاه نيز با وجود تمام تنگناها و مشکلات مالي پابه‌پاي تيم حرکت مي‌کند و همانا اين رمز موفقيت پرسپوليس براي رسيدن به قله فوتبال ايران بوده است.
البته در زمان شادي و خوشحالي هميشه هستند جريان‌ها و افرادي که با رفتار غيرحرفه‌اي و رنگي، ماهيت خود را بيشتر نمايان مي‌کنند و سعي در تلخ کردن اين شادي‌ها براي هواداران دارند.
در شبي که پرسپوليس با اقتدار در مسير قهرماني مجدد قدم برداشت و کام حسودان و دشمنانش را تلخ کرد، مجري برنامه شب‌هاي فوتبالي در خلال مصاحبه با مديرعامل باشگاه استقلال و در حالي که مشخص بود از برد پرسپوليس ناراحت است، بارها سعي کرد با سوالات هدفمند و حاشيه‌اي داستان موفقيت‌هاي متوالي پرسپوليس را لوث کند.
بايد از مجريان و ساير دست‌اندرکاران اين برنامه تلويزيوني پرسيد که به عنوان فعالان رسانه‌اي و افرادي که مي‌توانند به واسطه کار در رسانه ملي روي افکار جامعه تأثير بگذارند، چه آورده مثبتي براي اين فوتبال و ليگ ما داشته‌اند جز اينکه هر هفته با برنامه‌اي بدون محتواي مثبت و تاثيرگذار، بر آتش کينه عده‌اي که با پرسپوليس دشمني دارند دامن بزنند و فقط دنباله‌روي برخي جريان‌هاي هواداري بچگانه باشند؟
مجري شب‌هاي فوتبالي فقط و فقط به همين سوال جواب دهد که کدام عضو متمول در باشگاه پرسپوليس بوده و به تيم کمک کرده، در حالي که اظهر من‌الشمس است که در تيم رقيب چندين و چند فرد متمول در اين چند سال به هيئت مديره آمدند و مبالغ ميلياردي هزينه کردند؟! اين فضاسازي‌ها، سوالات هدف‌دار و تحريف واقعيات با چه هدفي دنبال مي‌شود؟
حال مشخص مي‌شود که موضع‌گيري قبلي سرمربي و همچنين باشگاه پرسپوليس در قبال اين برنامه کاملا درست بوده و متاسفانه روال کار مجريان و تهيه‌کنندگان آن نيز هيچ رنگ و بويي از تغيير را نشان نمي‌دهد اما باشگاه پرسپوليس همچنان اميدوار به تغيير رويه از سوي سازندگان اين برنامه است.
هرچند باشگاه پرسپوليس کماکان و مثل گذشته تأکيد دارد که با همه رسانه‌ها اعم از تصويري و نوشتاري همکاري دوجانبه‌اي داشته باشد و در اين راه ارتباط خود را با اهالي رسانه حفظ کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد