ورزش 3/ محمدرضا اخباري در اين فصل در نقش ناجي تراکتوري‌ها در بيشتر بازي‌ها ظاهر شده اما برابر پرسپوليس نتوانست مانع از تحقق هدف حريف شود.
گلر تراکتور که در نيمه اول خصوصا بارها با واکنش‌هاي به موقع خود مانع از کاميابي پرسپوليسي‌ها و دستيابي آنها به گل شده بود، در نهايت مقاومتش شکسته شد و سه گل از حريف دريافت کرد تا با چهره‌اي مغموم در پايان بازي، ناي بلند شدن از جايش و حضور در رختکن را هم نداشته باشد.
کاپيتان تراکتور که نمايش موفقي در نيمه اول اين جدال داشت در نهايت با گل‌هايي که احمد نوراللهي و مهدي عبدي (دو گل) به ثمر رساندند، ناکام اين بازي لقب گرفت تا اينچنين در محوطه جريمه حاضر شود. ناراحتي او بابت نتيجه کسب شده در اين بازي و شکست برابر پرسپوليس باعث شد تا ابتدا فيروز کريمي سرمربي تراکتور و در ادامه حامد لک گلر پرسپوليس به سراغ او رفته و با دلداري به اين گلر او را راهي رختکن کنند.
حامد لک و اخباري در تراکتور با يکديگر سابقه هم تيمي بودن را دارند و اکنون سرنوشت آنها متفاوت و به اين شکل در اين بازي رقم خورده است. البته اخباري هفته آينده در ديداري احساسي و حساس برابر تيم اسبق خود قرار خواهد گرفت. تيمي که او را به فوتبال ايران معرفي کرد و اکنون در آستانه سقوط قرار گرفته است و بايد ديد نمايش او برابر نارنجي‌پوشان تهراني که بعد از برد در اين هفته روحيه بالايي براي بقا دارند، به چه شکل خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد