ورزش 3/ ممکن است در فصل تابستان شاهد انتقال تيمو ورنر، ستاره جوان چلسي به بايرن مونيخ باشيم.
برخي نشريات انگليسي خبر از احتمال بازگشت تيمو ورنر به بوندسليگا و البته انتقال اين بازيکن به بايرن مونيخ داده بودند. بايرن به دنبال يک گزينه جانشين براي رابرت لواندوفسکي بوده و تيمو ورنر، مهاجم جوان چلسي را براي فصل بعد در نظر گرفته است. ستاره لهستاني بايرن که اکنون 32 ساله است، تا سال 2023 با اين باشگاه قرارداد داشته و البته ديگر کم کم بازيکني پا به سن گذشته محسوب مي شود.

چلسي در تابستان گذشته با پرداخت هزينه اي در حدود 45 ميليون پوند تيمو ورنر را جذب کرد و البته اين ستاره جوان و آلماني در اولين فصل حضور خود در ليگ برتر موفق به برآورده کردن انتظارات نشد. تيمو ورنر فصل را با زدن 12 گل و ارسال 15 پاس گل در 52 مسابقه تمام کرد و البته بارها به علت فرصت سوزي هاي عجيب خود مورد انتقاد قرار گرفت.
چلسي براي حضوري موفق در فصل بعد به دنبال يک مهاجم جديد بوده و ارلينگ هالند تبديل به گزينه اول اين تيم شده است. البته نام بازيکناني چون هري کين از تاتنهام يا روملو لوکاکو از اينتر و البته ساسا کلاجزيچ، مهاجم اتريشي اشتوتگارت نيز در ليست خريد اين تيم قرار گرفته اند. بدين ترتيب به نظر مي رسد توماس توخل براي فصل بعد روي تيمو ورنر به عنوان گزينه اول خود حساب باز نکرده و اين بازيکن مي تواند براي حفظ موقعيت خود در تيم ملي آلمان، گزينه بازگشت به بوندسليگا را نيز بررسي کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد