ورزش 3/ در شرايطي که برنامه فوتبال يک و مجتبي پوربخش به موضوع اتفاقات باورنکردني در ليگ دسته اول پرداخته بودند، اکنون با شکايتي عجيب از سوي يکي از مديران مواجه شده‌اند.
مجتبي پوربخش که توانسته در برنامه فوتبال يک به بخش‌هاي پرحاشيه و جنجالي ليگ يک ورود کند و يکي از برنامه‌هاي پرمخاطب در شبکه ورزش را شکل داده، اکنون به واسطه پرداختن به يکي از اتفاقات جنجالي در ليگ دسته اول با شکايت مديران آن مواجه شده است.
ماجرا از انتشار تصاويري عجيب و باورنکردني در خصوص بهمراه داشتن يک قبضه اسلحه کمري توسط مدير گل ريحان البرز استارت خورد. محمد زارع فومني مدير گل ريحان که در جريان ديدار تيمش مقابل شهرداري آستارا و زماني که تيمش با نتيجه سه – صفر از حريف عقب افتاده بود با ايجاد درگيري در نظم بازي اخلال شکل داده بود، در ادامه تصاويري از بهمراه داشتن اسلحه کمري‌اش در جريان اين بازي رونمايي شد!
برنامه فوتبال يک با زوم روي اين موضوع که باعث نگراني در بين اهالي فوتبال شده بود، با مدير گل ريحان نيز به گفتگو پرداخت که زارع فومني در اظهاراتي عجيب‌تر مدعي شد که بعد از تهديد به قتل اين اسلحه که البته مصنوعي و اسباب بازي بوده را به همراه داشته است.
نکته جالب اينکه زارع فومني مدعي شده بود بهمراه داشتن اسلحه تخلف نيروي انتظامي مستقر در استاديوم بوده که اجازه ورود آن را داده‌اند و در ادامه نيز با ادبياتي کاملا غيرورزشي موضوع را به سمت حاشيه برد و با ادعاي اينکه از سياسيون است و حمايت‌هاي او از رييسي وي را با تهديد مرگ مواجه کرده، سعي در فرافکني داشت که با موضع مجتبي پوربخش در خصوص ممنوعيت به همراه داشتن اسلحه در منطقه ورزشي و استاديوم مواجه شد.
اکنون اما در اقدامي عجيب مديرعامل گل ريحان بابت انتقاداتي که در برنامه فوتبال يک از سوي مجتبي پوربخش بابت اقدام غيرقانوني‌اش شده، از وي شکايت کرده است و مجري اين برنامه را به دادسرا فراخوانده است. هرچند که کاملا بعيد است مشکلي براي اين مجري شکل گيرد و اقدام مديرعامل گل ريحان در خصوص بهمراه داشتن اسلحه و ايجاد رعب و وحشت در محيط ورشي کاملا غيرقانوني بوده است. بايد در نهايت ديد اين اقدام مديرعامل گل ريحان با چه حکمي از سوي دادسرا همراه خواهد شد. خصوصا اينکه زارع فومني در اقدامي عجيب‌تر مدعي شده کنايه‌هاي پوربخش در برنامه فوتبال يک توهين به جامعه روحانيت بوده که البته کساني که اين برنامه را ديدند نظر ديگري دارند و اقدام پوربخش را در محکوميت به همراه داشتن اسلحه در محيط ورزشي را قابل ستايش توصيف مي‌کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد