ورزش 3/ حاميان مالي سيمون بايلز ژيمناست زن مشهور آمريکايي، پس از کناره گيري او از رقابت هاي تيمي و انفرادي المپيک، يکپارچه از وي حمايت کردند. بازي هاي المپيک توکيو در روز چهارشنبه تحت تاثير انصراف غيرمنتظره و شوکه کننده سيمون بايلز از مسابقات تيمي ژيمناستيک زنان بود و همگان منتظر بودند تا بفهمند آيا اين قهرمان آمريکايي به مسابقات بازمي گردد يا خير.
روز سه شنبه بايلز، وقتي پس از دريافت نمره پايين در مسابقات خرک خود از مسابقات تيمي کنار رفت، موجي از شوک و شگفتي را در بازي هاي تابستاني ايجاد کرد.
اين ژيمناست 24 ساله گفت که فشار برآورده کردن انتظارات و تلاش براي دستيابي به رکورد شش مدال طلا براي وي راهي جز کناره گيري با هدف حفظ سلامت روانش نگذاشته است.
اسپانسرهاي سيمون بيلز چهارشنبه بعد از تصميم او براي کنار گذاشتن از مسابقات ژيمناستيک انفرادي، همه جانبه از وي حمايت کردند.
کايل اندرو ، مدير ارشد برند "Athleta" گفت که در کنار بايلز هستند، چه در رقابت ها و چه خارج از آن.
اندرو ديروز  از طريق ايميل به CNN Business گفت:« بهترين بودن همچنين به معناي آگاهي و آشنايي با نحوه مراقبت از خود است. ما امروز از او الهام گرفته ايم و در هر قدم پشت سرش هستيم.»
آندره فيرچيلد معاون ارشد استراتژي کمپاني "ويزا"، ديگر اسپانسر بايلز تصميم فوق العاده شجاعانه او را بزرگ و قابل درک توصيف کرد:« اين ثابت مي کند که بايلز چگونه مي تواند درون و خارج از تشک ژيمناستيک الهام بخش باشد.»
بايلز يکي از 102 حامي ويزا در ورزشکاران المپيک همراه با برنامه Team Visa خود است. فيرچيلد افزود:« ما براي او در روزهاي آينده آرزوي سلامتي داريم.»
برند "Core Power"، صبح روز چهارشنبه در توئيتي همراه با يک شکلک بز(اشاره اي به GOAT بهترين ورزشکار همه تاريخ) نوشت که بايلز به همه ما نشان داد که شهامت و قدرت او فراتر از تشک است.
شرکت کور پاور به "CNN Business" گفت که در شش سال گذشته با بايلز همکاري کرده است و وي از سال 2016 يکي از سفيران برند آن بوده است. اين شرکت، تبليغاتي جديدي را با حضور بايلز از 29 ژوئن آغاز کرد.
يونايتد ايرلاينز، حامي تيم المپيک آمريکا به سايت خبري ورزشي Sportico گفته است که سال ها افتخار همکاري با بايلز را داشته و همچنان از او حمايت مي کند.
شرکت "اوبر ايتس" هم روز چهارشنبه گفت که در کنار بايلز ايستاده است:« بايلز قدرت واقعي خود را در داخل و خارج از سالن ورزش نشان داده است و يک الگوي باورنکردني براي ورزشکاران سراسر جهان است.»

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد