تسنيم/ هافبک تيم فوتبال گل‌گهر سيرجان معتقد است آنها مي‌توانند استقلال را شکست داده و راهي فينال جام حذفي شوند.
احمد زنده‌روح در مورد آخرين وضعيت گل‌گهر در آستانه بازي با نساجي اظهار داشت: خوشبختانه تيم ما وضعيت خوبي دارد و نتايجي که در هفته‌هاي اخير گرفتيم روحيه و انگيزه بازيکنان را بالا برده است. در آخرين بازي هم نفت مسجدسليمان را در زمين خودش شکست داديم که اين برد با توجه به گرماي وحشتناکي که وجود داشت، براي ما بسيار باارزش بود. حالا هم در رده چهارم جدول هستيم و اميدواريم در هفته پاياني شرايط طوري رقم بخورد که سهميه آسيا را بگيريم.
وي درباره بازي بعدي تيمش مقابل نساجي تصريح کرد: نساجي تيم باکيفيتي است و در هفته‌هاي اخير آنقدر خوب نتيجه گرفت که در نهايت در ليگ برتر ماند. ما بازي آساني در پيش نداريم، ولي در اين بازي خانگي محکوم به برد هستيم، چون دوست داريم در جايگاه چهارم قرار بگيريم و براي جام حذفي اطمينان خاطر بيشتري داشته باشيم و با خيال راحت‌تري در اين جام بازي کنيم.
هافبک تيم فوتبال گل‌گهر سيرجان راجع به حضورش در صدر جدول بهترين پاسورهاي ليگ برتر در کنار سروش رفيعي تصريح کرد: خوشحالم که توانستم تا الان براي تيمم مثمرثمر باشم، ولي واقعيت اين است که موفقيت تيم از هر چيزي براي من مهمتر است. من پاس دادن را بيشتر از گل زدن دوست دارم و اميدوارم در بازي آخر هم بتوانم پاس گل بدهم و بهترين پاسور ليگ شوم.
زنده‌روح همچنين در مورد ديدار تيمش با استقلال در مرحله نيمه نهايي جام حذفي و اينکه آنها چقدر براي صعود به فينال شانس دارند، خاطر نشان کرد: هر چهار تيمي که به اين مرحله رسيده‌اند شانس صعود به فينال را دارند و طبيعتاً هدف ما هم  چيزي جز اين نيست که به فينال برسيم و قهرمان شويم. استقلال تيم بزرگي است و نتايج خوبي هم در اين هفته‌ها گرفته است، ولي من معتقدم که ما مي‌توانيم آنها را شکست بدهيم. البته شرايط بازي‌هاي جام حذفي متفاوت است و بايد حواس‌مان باشد که کم اشتباه کنيم. اميدوارم بازي خوبي مقابل استقلال انجام داده و با شکست دادن اين تيم راهي فينال شويم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد