طرفداري/ خبرنگار سعودي در يک ادعاي جنجالي اعلام کرد النصر در صورت برنده شدن پرونده شکايت از پرسپوليس در دادگاه CAS مبلغي نجومي را به عنوان غرامت دريافت مي کند.
پرونده شکايت جنجالي باشگاه النصر عربستان از پرسپوليس از سال گذشته همچنان در جريان است و با وجود رد شکايت سعودي ها از سوي کنفدراسيون فوتبال آسيا اما اين باشگاه شهر رياض دست بردار نيست.
النصر که رقيب جديد تراکتور در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا 2021 است پرونده شکايت خود را به دادگاه حکميت ورزش(CAS) رساند.
طبق اعلام آخرين جلسه رسيدگي به اين پرونده در دادگاه CAS، اول شهريور برگزار مي‌شود و حکم نهايي درباره اين پرونده صادر مي شود.
در همين رابطه عايد الرشيدي خبرنگار سعودي در ادعايي جنجالي در برنامه تلويزيوني « الحصاد الرياضي»، گفت: اگر النصر در اين پرونده برنده شود و دادگاه CAS  حضور غير قانوني بازيکنان پرسپوليس را تاييد کرد مبلغي به اندازه جايزه قهرمان آسيا يعني 4 ميليون دلار به عنوان غرامت به باشگاه النصر پرداخت خواهد شد.
النصر علاوه بر پرسپوليس عليه کنفدراسيون فوتبال آسيا شکايت کرده است و با اين شرايط در صورت پيروزي النصر در اين پرونده، AFC بايد اين غرامت را پرداخت کند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد