تسنيم/ محمود فکري سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان ابراز اميدواري کرد، هفته آخر ليگ برتر پاک باشد و شبهه‌اي که در ليگ‌هاي دسته اول و دوم بود در اين رقابت‌ها نباشد.
محمود فکري در نشست خبري پيش از ديدار تيم فوتبال نفت مسجدسليمان مقابل آلومينيوم اراک در هفته سي‌ام و پاياني ليگ برتر فوتبال، اظهار داشت: جا دارد به آلومينيوم اراک و مجموعه‌اش بابت اولين سال حضورشان در ليگ برتر تبريک بگويم. آنها در اين فصل نتايج خوبي کسب کردند و در جدول جايگاه خوبي دارند. با توجه به اينکه سال اول حضور آلومينيوم اراک در ليگ برتر بود، شايد بحث خودباوري و مشکلات باعث مي‌شد که نتواند نتيجه بگيرد، اما آنها سال خوبي را پشت سر گذاشتند و مي‌توانند با برنامه‌ريزي در سال‌هاي آينده حرف‌هاي زيادي در فوتبال بزنند.
وي افزود: فردا هفته پاياني ليگ است و همه اتفاقات از قهرماني، کسب سهميه و ماندن در ليگ برتر به هفته آخر کشيده شد. اميدوارم اين هفته، هفته پاکي داشته باشيم و خداي نا کرده شبهه‌اي که در ليگ‌هاي دسته اول و دوم بود در ليگ برتر نباشد و هر تيمي که قهرمان مي‌شود، سهميه مي‌گيرد و در ليگ مي‌ماند براساس اتفاقات فوتبالي باشد.
سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان با اشاره به ديدار فرداي تيمش با آلومينيوم گفت: ما يکي از تيم‌هايي هستيم که هم شانس ماندن داريم و هم خطر سقوط را احساس مي‌کنيم. با توجه به اينکه دو امتياز از رقيبان بيشتر داريم شايد گول زننده باشد، اما اميدوارم بچه‌ها به اين دو امتياز توجه نکنند و با تمام وجود بازي کنند و به اميد خدا خوب، شرافتمندانه، باغيرت و مردانه بازي کنيم و تيم را در ليگ برتر نگه داريم. دوست نداشتم کار به هفته آخر کشيده شود، اما قسمت اين بود که کار در هفته آخر مشخص شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد