ورزش 3/ رئال مادريد اين روزها تنها به فروش بازيکن فکر مي کند و خبري از جذب ستاره هاي بزرگ نيست.
استراتژي رئال مادريد در تابستنان امسال روشن است؛ جذب بازيکن آزاد بدون پرداخت يک يورو مثل ديويد آلابا و فروش بازيکن تا جايي که بودجه لازم براي خريد کيليان امباپه فراهم شود. استراتژي اي که مطوب هواداران باشگاه نيست و باعث شده تا به فاصله کمتر از سه هفته تا شروع لاليگا اضطراب بر آنها حاکم شود.
رئال مادريد سال گذشته نيز فعاليتي در بازار نقل و انتقالات نداشت و پاندمي کرونا باعث شد تا اين تيم بدون هيچ تغيير خاصي وارد فصل 21-2020 شود و در نهايت نيز دست خالي رقابت ها را ترک کرد.
تابستان امسال شرايط بدتر نيز شده و رئال با فروش سرخيو راموس و رافا واران تبديل به باشگاهي فروشنده شده و نه خريدار که براي رئال مادريد اتفاقي عجيب و کم سابقه است. بدتر از همه اينکه باشگاه هيچ قصدي براي خريد مدافع ندارد و تنها به ديويد آلابا، ناچو، خسوس وايه خو و ادر ميليتائو به عنوان مدافع مياني بسنده خواهد کرد.

فروش بازيکن و در انتظار فرصتي براي جذب کيليان امباپه، استراتژي خطرناکي است که مسئولان رئال در پيش گرفته اند و اين بيش از همه باعث نگراني هواداران شده است. بعيد به نظر مي رسد که پي اس جي تابستان امسال راضي به جدايي امباپه شود و احتمالا رئال بدون هيچ خريد بزرگ و خوشبين به درخشش بازيکناني که به نظر تمام شده اند، نظير گرت بيل، ايسکو، ادن هازارد، مارسلو و.... قدم در فصل 22-2021 خواهد گذاشت.
تاکنون واران و راموس از رئال جدا شده اند و به نظر مارتين اودگارد، ماريانو، کوبو، سبايوس و حتي وايه خو، نفرات بعدي در فهرست فروش خواهند بود. رئال باشگاهي که متخصص جذب ابرستاره ها بود، حالا تبديل به باشگاهي فروشنده شده است؛ موردي عجيب و نگران کننده براي هواداران.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد