مهر/ سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: قهرماني در فوتبال اينقدر ارزش ندارد که خودمان را زير سوال ببريم.
فرهاد مجيدي در نشست خبري قبل از بازي استقلال مقابل سپاهان اصفهان در هفته سي‌ام رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال گفت: بازي بسيار سختي با سپاهان داريم چون حريف در کورس قهرماني است بازي حساسي داريم و اميدوارم فوتبال خوبي از دو تيم ببينيم.
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران درباره احتمال حضور بازيکنان نيمکت نشين در ترکيب اين تيم افزود: وقتي پرسپوليس و سپاهان تا هفته آخر در کورس هستند قطعاً مديران اين ۲ باشگاه خيلي زحمت کشيدند تا به اينجا رسيدند. من به بازيکنانم گفتم قهرماني ارزش ندارد که شرافتمان را زير سوال ببريم. فردا با تمام قوا بازي مي‌کنيم و پيشاپيش به قهرمان ليگ تبريک مي‌گوئيم و اميدوارم که يک فوتبال زيبا از استقلال -سپاهان و پرسپوليس -پيکان ببينيم.
وي درباره واکنش منفي هواداران احساسي فوتبال تصريح گرد: قهرماني حتي اگر براي تيم رقيب باشد اينقدر ارزش ندارد که شرافت مان را زير سوال ببريم. از بازيکنان خودمان خواستم تا بهترين عملکرد را داشته باشند. اينجا به هواداران خودمان قول مي‌دهم که بازي خوبي مقابل سپاهان انجام دهيم.
او درباره استفاده از بازيکنان جوان تيم افزود: بازيکناني نظير متين کريم زاده، سينا خادم پور و سران خاقاني جوانان خيلي خوبي هستند. هر وقت فرصت شود از آنها استفاده مي‌کنيم. به باشگاه اعلام کردم تمام جوان‌ها را براي فصل بعد مي‌خواهم.
او درباره مصدومان و محرومان تيم استقلال خاطرنشان کرد: احمد موسوي را نداريم. بابک مرادي هم به دليل کارت قرمز و رشيد مظاهري را در اختيار نداريم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد