تسنيم/ گروه استان‌ها-رئيس فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام گفت: خوشبختانه سطح کيفي مسابقات بسيار بالا بود و نقطه قوت آن، مهمان‌نوازي مردم خونگرم و ورزش‌دوست آذربايجان‌غربي و اروميه بود.
عبدالمهدي نصيرزاده در اروميه با اشاره به ميزباني اروميه در رقابت‌هاي پاورليفتينگ قهرماني باشگاه‌هاي جهان در ورزشگاه 6 هزار نفري غدير اظهار داشت: خوشبختانه سطح کيفي مسابقات بسيار بالا بود و نقطه قوت آن، مهمان‌نوازي مردم خونگرم و ورزش‌دوست آذربايجان‌غربي و اروميه بود.
وي تصريح کرد: شايد بسياري از کشورها منابع مالي بسياري داشته اما همراهي مردمي را نداشته باشند اما اين همکاري مردم اروميه که خود را در اين رويداد سهيم مي‌دانستند، نقطه قوت مسابقات باشگاه‌هاي جهان بود.
رئيس فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام گفت:خوشبختانه مسابقات به خير و خوشي برگزار شد و افتخار اين است که هيچ ورزشکاري آسيب نديد و اين بسيار ارزشمند بود.
وي با تاکيد بر اينکه ميزباني اروميه نقاط قوت بسياري داشت: هفته آينده جلسه‌اي در تهران با مسئولان برگزاري مسابقات خواهيم داشت و موشکافانه نقاط ضعف و قوت اين مسابقات بررسي مي‌شود، هر چند که نقاط قوت ميزباني اروميه بسيار بيشتر از نقاط ضعف آن بود و به چشم نيامد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد