ايسنا/ سرمربي گل‌گهر معتقد است تيمش حقي بيش از جايگاه چهارمي در ليگ بيستم داشته است.
امير قلعه‌نويي سرمربي گل‌گهر سيرجان‌ در خصوص ديدار با نساجي، اظهار کرد: سال سخت و فرسايشي داشتيم و از همکاران و بازيکنان تشکر کنم. سخت‌ترين بازي ما فردا خواهد بود.
وي ادامه داد: نساجي يکي از تيم‌هايي است که در نيم‌فصل دوم بيشترين امتياز را گرفته است. شرايط جدول براي آن‌ها فرق نمي‌کند و استرس کمتري دارد. ما بايد با تمرکز و دوندگي بيشتر، به دنبال چهارمي است و اين در حالي است که توانايي بيشتري داشتيم. ما گل‌گهر هستيم و کار بزرگي را در بازي قبل انجام داديم. اميدوارم‌ بازيکنان ما با همان انگيزه به ميدان بروند زيرا در اين ۲ روز با ان‌ها صحبت کردم تا بتوانيم برنده بازي باشيم و برد را تقديم هواداران و کارگران کنيم. تمرکز ما روي بازي فردا است. جام حذفي جام شگفتي‌ها است و ما هم تيم خوبي چه در خط دفاع و چه در خط حمله هستيم.
قلعه‌نويي اضافه کرد: خوشحالم که همه از گل‌گهر به عنوان يک تيم بزرگ نام مي‌برند و چه وقتي مي‌بازيم و چه وقتي مي‌بريم، از تيم ما به خوبي ياد مي‌شود. اين هدف ما بوده و دنبال ثبات تيمي است. خوشحالم در هر تيمي هستم، هم گل زده بالايي داريم و هم جزو بهترين گلزنان نماينده داريم. فردا يک فينال سخت داريم و برنده بازي باشيم. عليزاده محروم است و خدا را شکر مصدوم نداريم. کمتر از ۳ سال ديگر، سيرجان قطب فوتبال و ورزش کشور مي‌شود. حق‌مان بيشتر از رده چهارم بود اما دلايلي باعث شد اين اتفاق نيافتد که نمي‌خواهم درباره آن صحبت کنم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد