ورزش 3/ به صورت قطعي سه بازيکن تاثيرگذار تيم فوتبال سپاهان در پايان ليگ بيستم از جمع طلايي‌پوشان اصفهاني جدا خواهند شد.
دقايقي قبل محرم نويدکيا سرمربي تيم فوتبال سپاهان در نشست خبري پيش از ديدار با استقلال حاضر شد و در مهم‌ترين بخش صحبت‌هاي خود، اشاره‌اي به جدايي برخي بازيکنان تيمش کرد و تاييد کرد که فردا، روز پاياني سه بازيکن سپاهان در ليگ برتر خواهد بود و اين سه بازيکن در باشگاه‌هاي اروپايي فصل آينده فوتبال خود را پي خواهند گرفت.
از پيش جدايي پيام نيازمند به مقصد باشگاه پورتيموننزه پرتغال مشخص شده بود و اين دروازه‌بان باتجربه سپاهان با قراردادي سه ساله، فصل آينده اولين روزهاي لژيونري خود را تجربه خواهد کرد.
به جز نيازمند، احسان حاج‌صفي ديگر بازيکن سپاهان خواهد بود که جدايي‌اش از جمع شاگردان نويدکيا براي فصل آينده قطعي بوده و او با آ.اِک.آتن توافق نهايي خود را انجام داده و پس از انجام آخرين مسابقه با پيراهن طلايي‌پوشان فردا مقابل استقلال، ايران را به مقصد يونان براي انجام مراحل نهايي عقد قرارداد خود با باشگاه يوناني ترک خواهد کرد.
به جز اين دو بازيکن، محمد محبي هم احتمالا سومين بازيکني است که محرم نويدکيا خبري از اروپايي‌شدن او مي‌دهد و به احتمال زياد فصل آينده را در قامت لژيونر در قاره سبز خواهد گذراند؛ البته محبي برخلاف نيازمند و حاج‌صفي، هنوز مسير آينده فوتبالي‌اش مشخص نيست و بايد ديد طي روزهاي آينده سرنوشت اين بازيکن جوان سپاهان به کجا خواهد رسيد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد