خبرآنلاين/ سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: قهرماني هر چند اگر قرار باشد به تيم رقيب برسد ارزش ندارد که شرافتمان را زير سوال ببريم.
فرهاد مجيدي در نشست خبري پيش از ديدار استقلال و سپاهان اظهار داشت: طبيعتا بازي بسيار سختي در پيش داريم. چون سپاهان در کورس قهرماني است بازي حساسي داريم و اميدوارم فوتبال خوبي از دو تيم ببينيم.
وي در خصوص اينکه ممکن است استقلال در بازي فردا با نفرات اصلي بازي نکند، گفت: وقتي پرسپوليس و سپاهان تا هفته آخر در کورس هستند قطعا مديران اين 2 باشگاه خيلي زحمت کشيدند تا به اينجا رسيدند. من به بازيکنانم گفتم قهرماني ارزش ندارد که شرافتمان را زير سوال ببريم. فردا قطعا با تمام توان بازي مي کنيم و پيشاپيش به قهرمان ليگ تبريک مي گوييم و اميدوارم که يک فوتبال زيبا از استقلال و سپاهان و پرسپوليس و پيکان ببينيم.
سرمربي تيم استقلال تاکيد کرد: آقايان سميعي و ساکت براي تيم هايشان زحمات زيادي کشيده اند، کادر فني و بازيکنان اين دو تيم خيلي تلاش کردند تا به اين جا رسيده اند. تاکيد مي کنم فوتبال و قهرماني ارزش ندارد که شرافتمان را زير سوال ببريم. فردا هم با تمام قدرت به ميدان خواهيم رفت.
مجيدي در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينکه فردا با هر نتيجه اي ممکن است هواداران تيم هاي فوتبال مواضعي نسبت به عملکرد تيم استقلال بگيرند، گفت: عرض کردم که قهرماني هر چند اگر قرار باشد به تيم رقيب برسد ارزش ندارد که شرافتمان را زير سوال ببريم.به بازيکنان تيمم اين موضوع را منتقل کرده ام  مطمئنا فردا يک فوتبال خوب و شرافتمندانه بازي خواهيم کرد.
وي در خصوص عملکرد بازيکنان جوان استقلال عنوان کرد: متين کريم زاده و سينا خادم پور و سبحان خاقاني جوانان خوبي هستند و هر زمان فرصت شود براي ما بازي خواهند کرد.در مجموع از جوانان تيمم راضي هستم و از باشگاه هم خواستم که اين نفرات حتما در تيم ما حفظ شوند.
سرمربي تيم فوتبال استقلال در خصوص غايبان تيمش گفت: احمد موسوي را در اختيار نداريم، بابک مرادي هم در بازي فردا به دليل محروميت و البته مصدوميت حضور نخواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد