ايسنا/ سرمربي نفت مسجدسليمان گفت: اميدوارم هفته پاکي پيش رو داشته باشيم و خدايي ناکرده اتفاقاتي که در ليگ دو و ليگ يک رقم خورد، در ليگ برتر رخ ندهد.
محمود فکري در نشست خبري پيش از بازي تيمش مقابل آلومينيوم اراک اظهار کرد: ابتدا جا دارد به تيم آلومينيوم و مجموعه اين باشگاه تبريک بگويم که در اولين سال حضورشان نتايج خيلي خوبي کسب کردند و جايگاه خوبي هم دارند. در اولين سال‌ ممکن است تيم نتواند نتايج خوبي بگيرد اما در مجموع آلومينيوم سال خوبي را پشت سر گذاشت و اميدوارم با برنامه ريزي در سال‌هاي‌ آينده حرف‌هاي بيشتري را براي گفتن داشته باشد.
او اضافه کرد: فردا هفته آخر ليگ است و اميدوارم هفته پاکي پيش رو داشته باشيم و خدايي ناکرده اتفاقاتي که در ليگ دو و ليگ يک رقم خورد، در ليگ برتر رخ ندهد و هر تيمي که قهرمان مي‌شود، سهميه مي‌گيرد يا در ليگ مي‌ماند، به واسطه فوتبالي که بازي مي‌کند به هدفش برسد و فوتبالي نتيجه بگيرد. تيم ما هم يکي از تيم‌هايي است که هم احتمال سقوط و هم شانس بقا دارد و اين که دو امتياز از رقيبانمان بيشتر داريم، اميدوارم براي تيم ما فريبنده نباشد و در بازي فردا با تمام وجود بازي کنند.
سرمربي نفت مسجدسليمان اضافه کرد: اميدوارم بازي خوب و شرافتمندانه‌ و مردانه‌اي انجام دهيم تا با دست خودمان در ليگ برتر بمانيم. کار سختي است و دوست نداشتم به هفته آخر کشيده شود اما قسمت و تقدير اين است که کار به هفته آخر برسد و اميدوارم نفت مسجدسليمان را فصل بعد هم در ليگ ببينيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد