فارس/ مديرعامل باشگاه پيکان تهران مي گويد تيمش جمعه شب محکم مقابل پرسپوليس ظاهر مي شود تا بتواند اين تيم را متوقف کند.
اکبر محمدي درباره ديدار تيم فوتبال اين باشگاه با پرسپوليس در هفته پاياني ليگ برتر عنوان کرد: ما مقابل پرسپوليس هم مثل ديدارهاي گذشته با تمام قدرت بازي مي کنيم و به دنبال اين هستيم تا بازي جوانمردانه اي را به نمايش بگذاريم. برايمان اهميتي ندارد که اين بازي براي چه تيم هايي اهميت دارد؛ اينکه چه تيمي ببرد و چه تيمي ببازد و چه تيمي قهرمان شود، براي ما مهم نيست و به حواشي موجود در اين خصوص فکر نمي کنيم. در بازي جمعه شب فقط دنبال اين هستيم تا شرافت و قداست فوتبال حفظ شود.
او با اشاره به نتايج خوب پيکان مقابل تيم هاي بزرگ در ليگ بيستم تاکيد کرد: پرسپوليس تيم شايسته اي است و اين مساله را نشان داده است. با اين حال ما هم در طول فصل نشان داديم توانايي انجام هر کاري را داريم و قطعا از قبل بازنده نيستيم. مجموعه پيکان با اين نيت وارد مصاف با پرسپوليس مي شود که بهترين عملکرد را داشته باشند. تيم ما يک تيم جوان است و قطعا بازيکنان جوان به دنبال آن هستند بيشتر از قبل توانمنديهايشان را نشان بدهند و نام خود را به فوتبالدوستان معرفي کنند. همه مي دانند مسئوليت شان براي اين مسابقه چيست و با توجه به اينکه ممکن است اين بازي بيشتر از يک بازي معمولي مورد توجه باشد، همه براي موفقيت تلاش خواهند کرد.
محمدي با اشاره به حمايت هاي مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو از تيم فوتبال پيکان خاطرنشان کرد: مقيمي مديرعامل ايران خودرو هميشه حامي ورزش بوده اند؛ براي ايشان بسيار مهم است که تيم فوتبال پيکان در هر مسابقه اي سربلند باشد. او در طول فصل 3 بار با اعضاي تيم فوتبال پيکان ديدار داشته و سعي کرده با ارتباط نزديک با اعضاي تيم علاقه اش را به اين تيم نشان بدهد. تيم فوتبال پيکان مورد توجه پرسنل ايران خودرو است و با نتايج تيم کارگران زحمکتش کارخانه شاد مي شوند و مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو با علم به اين موضوع همواره ياور و پشتيبان ما بوده است.
مديرعامل پيکان در پاسخ به اين پرسش که آيا پاداشي براي برد مقابل پرسپوليس در نظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: بچه هاي تيم ما همه جزو بهترين ها هستند و همواره نشان دادند انگيزه هاي بيروني مثل تعيين پاداش و موارد اينچنيني اهميتي در کارشان ندارد. همه مي دانند پيکان امسال جزو کم هزينه ترين تيم هاي ليگ برتر بوده و اعضاي تيم فوتبال پيکان بدون توجه به موارد و مسائل مالي سعي و تلاش خود را براي کسب بهترين نتايج انجام داده اند. ما مقابل پرسپوليس محکم ظاهر مي شويم تا امتياز بگيريم وهيچ مساله ديگري اهميت ندارد.
محمدي در گفت و گو با سايت رسمي پيکان در پايان افزود: ما امسال به جز پرسپوليس از همه تيم هاي ليگ برتر موفق به کسب امتياز شديم و با توجه به ظرفيت و کيفيتي که بازيکنان و کادرفني و اجرايي ما دارند، قصد داريم در بازي پاياني نيز موفق باشيم تا يک رکورد جالب را به ثبت برسانيم. اگرچه مي دانيم بازي کردن مقابل پرسپوليس به عنوان نايب قهرمان آسيا و قهرمان 4 دوره متوالي ليگ برتر کار آساني نيست. اين تيم تنها يک باخت در ليگ برتر داشته است. با اين حال با انگيزه زياد براي متوقف کردن پرسپوليس به زمين مي رويم و بازيکنان مان مي خواهند نشان بدهند چيزي از ستاره هاي نامدار پرسپوليس کم ندارند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد