آخرين خبر/ داويد آلابا ملي پوش اتريشي و تنها خريد تابستان رئال مادريد براي انتقال رايگان از باشگاه سابقش بايرن مونيخ به رئال مادريد 17.7 ميليون يورو پاداش انتقال دريافت کرده است.
به گزارش فوتبالي، نشريه آلماني اشپيگل در روز جمعه از جزييات قرارداد آلابا با رئال مادريد رونمايي کرد. جرج آلابا پدر بازيکن اتريشي به عنوان يکي از وکلاي وي 6.3 ميليون يورو از اين انتقال دريافت کرده در حالي که پيني زهاوي ديگر وکيل بازيکن اتريشي نيز 5.2 ميليون يورو يورو دريافت کرده است. دستمزد سالانه آلابا در رئال مادريد 19.47 ميليون يورو خواهد بود که قراردادش با رئال مادريد در سال 2026 به اتمام مي رسد و رقم فسخ قراردادش نيز 850 ميليون يورو خواهد بود. اگر آلابا تا پايان قراردادش در رئال مادريد بماند 115 ميليون يورو دريافت مي کند.
داويد الابا اين روزها به علت ابتلا به کرونا در تمرين رئال مادريد حضور ندارد و به قرنطينه رفته است و حضورش در بازي دوستانه در مقابل ميلان در روز هفدهم مرداد مشخص نيست اما قطعا به  اولين بازي لاليگايي رئال مادريد مقابل آلاوز مي رسد. با جدايي واران و راموس به نظر مي رسد که الابا نقشي کليدي در ترکيب رئال مادريد خواهد داشت و بايد رهبري خط دفاع رئال را به عهده بگيرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد