ورزش 3/ گرت بيل پس از گذراندن فصل پيش به صورت قرضي در تاتنهام، اکنون به رئال مادريد بازگشته اما در فصل پيش رو بايد بدون پيراهن هميشگي شماره 11 خود براي رئال بازي کند.
 گرت بيل فصل پيش و در بازگشت به تاتنهام در ليگ برتر پيراهن شماره 9 را بر تن کرد چرا که اريک لاملا پيراهن شماره 11 اسپرز را در آن زمان مي پوشيد.
غيبت بيل در رئال مادريد باعث شد تا مارکو آسنسيو شماره 20 خود را با شماره 11 که حالا ديگر به کسي تعلق نداشت عوض کند.
گرت بيل از سال 2013 و از زماني که در انتقالي رکوردشکن در زمان خودش از تاتنهام به رئال پيوست، هميشه شماره 11 را در اين باشگاه بر تن مي کرد. حالا و پيشاپيش فصل جديد بيل گزينه هاي محدودي براي انتخاب شماره پيراهن خود دارد.

آاس گزارش کرده است که پس از اينکه لوکا يوويچ فصل پيش به صورت قرضي به آينتراخت فرانکفورت پيوست، اکنون تنها شماره 16 در رئال مادريد در دسترس است.
البته با توجه به جدايي رافائل واران، بيل مي تواند به جز شماره 16 انتخاب ديگري نيز داشته باشد.
کاسميرو در حال حاضر شماره 14 را در رئال مادريد مي پوشد و با جدايي واران ممکن است او بخواهد پيراهن شماره 5 را به تن کند. مخصوصا که هافبک 29 ساله برزيلي در تيم ملي برزيل پيراهن شماره 5 را مي پوشد.
تغيير شماره کاسميرو به اين معني است که بيل و دني سبايوس، که به صورت قرضي در آرسنال بازي مي کرد، مي توانند شماره هاي 14 و 16 را تا پيش از آغاز فصل جديد لاليگا انتخاب کنند.
بيل در دوران حضورش در رئال مادريد دو قهرماني در لاليگا، چهار قهرماني در چمپيونزليگ و يک کوپا دل ري را کسب کرده است.
با اين حال رابطه او با زين الدين زيدان، سرمربي سابق رئال مادريد، تيره شد و او در برهه اي نيز قصد پيوستن به سوپرليگ چين را داشت.
آينده بيل در رئال مادريد پس از بازگشت از تاتنهام نامشخص است، اما انتظار مي رود که او تا پايان قرارداد خود در تابستان 2022 در برنابئو بماند.
همچنين شايعات زيادي نيز پيرامون پيوستن ستاره تيم ملي ولز به ليگ آمريکا پيش از جام جهاني 2022 در قطر به گوش مي رسد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد