ورزش 3/ پرسپوليس در آستانه ثبت يک رکورد تاريخي ديگر قرار دارد و تنها ٩٠ دقيقه با گلات خود فاصله دارد.
 شاگردان يحيي گل‌محمدي بار ديگر شانس بزرگي براي قهرماني خود متصور هستند و در صورت کاميابي برابر پيکان قادر خواهند بود براي پنجمين فصل پياپي بر جام قهرماني بوسه بزنند.
چهارده هفته صدرنشيني سرخ‌ها بايد ديد در هفته پاياني نيز ادامه خواهد يافت تا آنها به اتفاقي تاريخي در ليگ فوتبال ايران دست يابند؟ جايي که آنها براي دستيابي به آن فارغ از نتيجه جدال استقلال مقابل سپاهان، بايد برابر پيکان برنده باشند و در غير اينصورت چشم به آزادي و نتيجه اين بازي بدوزند.
شاگردان يحيي در صورت تساوي در شهرقدس و حتي شکست با اختلاف دو گل استقلال نيز به قهرماني خواهند رسيد و مانع موفقيت بزرگ محرم نويدکيا و شاگردان طلايي‌پوش وي خواهند شد.
يحيي اما در ديداري که کمال کاميابي‌نيا و علي شجاعي را به دليل مصدوميت در اختيار ندارد، چشم به اين دوخته که موفقيت خود را همانند شش تقابل اخير با پيکان تداوم بخشد. جايي که خودروسازان طي اين ديدارها موفق به کسب امتياز برابر سرخپوشان نشده است.
براي پرسپوليس اما همه چيز براي قهرماني مهياتر به نظر مي‌رسد؛ آنها اين ميل به موفقيت را هفته گذشته و برابر تراکتور نيز به خوبي نشان دادند و دقايقي بعد از اينکه شکست را برابر خود ديدند و جايگاه صدر را از دست رفته ديدند، توانستند حريف قدرتمند تبريزي را با سه گل شکست داده و بار ديگر به اختلاف دو امتيازي در صدر با سپاهان تداوم بخشند.
اکنون آنها در گام پاياني برابر مهدي تارتار قرار گرفته‌اند. سرمربي پيکان پيش از اين روي نيمکت پارس جنوبي جم نتوانست مانع از قهرماني تيمي که در آن مقطع هدايتش بر عهده برانکو ايوانکوويچ بود شود و اکنون بار ديگر سرنوشت او را در هفته پاياني برابر پرسپوليس قرار داده و بايد ديد اينبار چه اتفاقي پيش روي اين بازي خواهد بود.
آيا پرسپوليس قادر خواهد بود به اختلاف دو امتيازي وتفاضل گل خود براي قهرماني تکيه کند و يحيي گل‌محمدي بار ديگر شنل قهرماني بر تن کند يا درام ديگري در فوتبال شاهد خواهيم بود و سپاهان جام را از تهران به اصفهان خواهد برد.
روي کاغذ اما همه چيز به کام پرسپوليس و هواداران آن به نظر مي‌رسد. مقامات ارشد ورزش در استاديوم شهداي شهر قدس حاضر هستند و سکوي قهرماني بار ديگر سرخ شده تا همه چيز آماده جشن تيمي شود که چهارده هفته صدرنشيني را پشت سر گذاشته و به دنبال اين است تا ميخ پاياني را محکم بکوبد و قهرماني را تاريخي‌تر از هميشه جشن بگيرد مگر اينکه اتفاقاتي عجيب را طي دو بازي شاهد باشيم .


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد