ورزش 3/ هافبک استقلال گفت که اميدوار است تيمش در ديدار حساس امروز برابر سپاهان، به روند خوبي که در پيش گرفته، ادامه بدهد.
در يکي از ديدارهاي حساس و سرنوشت ساز ليگ برتر، استقلال در استاديوم آزادي ميزبان سپاهان است. زردپوشان اصفهاني براي قهرماني نيازمند پيروزي پرگل و توقف پرسپوليس هستند. بابک مرادي هافبک استقلال که به دليل اخراج در بازي قبل، مقابل سپاهان غايب است، ابراز اميدواري کرد که تيمش روند خوب گذشته را ادامه دهد.
بابک مرادي که در اين بازي حضور ندارد، در مورد بازي با سپاهان گفت: ان شالله امروز تيممان روند خوبش را ادامه مي دهد. درست است که من در اين بازي حضور ندارم ولي دلم با بچه هاي تيم است. فرقي ندارد که چه کسي بازي مي کند. مهم موفقيت استقلال است. ان شالله امروز دست پر از زمين خارج مي شويم.
وي درخصوص بازي با سپاهان و شانس قهرمان اين تيم گفت: خودم سعي مي کنم در مورد تيم ديگري صحبت نکنم. سپاهان هم تيم بزرگ و قابل احترامي است. اما در مورد تيم خودمان مي توانم بگويم روندمان خيلي خوب شده است.
مرادي در پايان گفت: آقاي مجيدي در حال زحمت کشيدن است. تمام هواداران در 10 بازي گذشته ديدند که ما روند رو به رشدي داشتيم و ان شالله امروز نيز آن روند را ادامه بدهيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد